Ґендерний приклад США

Ґендерний приклад США

Вже вдруге за короткий проміжок часу дипломатичну місію в Україні очолює жінка!


Новим повіреним у справах США в Україні з Нового року стала Крістіна Квін, яка до цього була заступницею тимчасового повіреного Вільяма Тейлора, який покинув цю посаду в останній день грудня 2019 р.

«Наша заступниця голови місії США в Україні Крістіна Квін тепер стала тимчасовою повіреною у справах США», – написали в повідомленні Посольства США в Україні, офіс якого розміщений у м. Києві.

Крістіна Квін уже однозначно запевнила в продовженні підтримки України як з боку США, так і від себе особисто та інших співробітників посольства.

Вона розпочала кар'єру дипломата в 1992 р. співробітницею консульства США в м. Парижі. А до приїзду в Україну Крістіна Квін працювала в посольстві США у Франції заступницею голови місії та радницею з економічних питань. В 2019 р. вона також обіймала посаду заступниці колишнього тимчасового повіреного Вільяма Тейлора, який у червні ц. р. очолив дипмісію Сполучених Штатів Америки в Україні замість Надзвичайного і Повноважного посла Марі Йованович, а 31 грудня 2019 р. залишив Україну.

Кого Білий дім призначить новим повноправним послом США в Україні, наразі невідомо. Це могло б стати відомим під час візиту Держсекретаря Майка Помпео в м. Київ, який був запланований на 3 січня ц. р., але в останню мить скасований через напад радикальних ісламістів на дипмісію США в столиці Іраку – м. Багдаді.

Наш кор.

На фото пресслужби Посольства США в Україні: Крістіна Квін.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%