На 2020 рік Луцьк стане столицею легкої атлетики
У календарі ФЛАУ на наступний рік в обласному центрі Волині заплановано провести фактично основні старти української королеви спорту.
Про це інформує пресслужба ФЛАВО.
Отож: 1-2 червня на «Аванграді» стартує Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді, а також чемпіонат з багатоборства.
13-14 червня до Луцька приїдуть юніори на свій чемпіонат.
Напередодні Олімпіади в Токіо, 19-21 червня ми знову прийматимемо, вже учетверте великий національний ЧУ серед дорослих та молоді.
Додамо також, що у цьому році статус національного чемпіонату матиме XV Ковельський напівмарафон (31 травня). А у липні у Володимирі відбудуться «Володимирські висоти», які матимуть статус міжнародних змагань зі стрибків у висоту.
Наш кор.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
ДБР викрило схему з незаконного експорту металобрухту через Волинську митницю У Луцьку відбудеться презентація графічної новели "На межі" та виставки портретів "Втрачений дім" З Часового Яру евакуювали всіх дітей Лісами, полями, болотами… У Луцьку ліквідували 3 пожежі На кордоні з білоруссю немає ударного угруповання ворога, але можливі провокації – Демченко На Волині успішно реалізували пілотний проєкт по запровадженню системи навігації для пожежної... У Луцькій громаді триває громадське обговорення з перейменування окремих вулиць Нововолинянка шиє устілки для військових Держспецзв'язк попереджає і застерігає- Опитування
- Результати