Молимося за убієнних ворогом на Донбасі

Молимося за убієнних ворогом на Донбасі

На Театральному майдані обласного центру, біля стел «Загинули за єдність України» та «Герої Небесної Сотні» ввечері 2 січня ц. р. волиняни вшанували пам'ять полеглих на фронтах російсько-української війни українських військовослужбовців.


Як зазначила начальниця управління культури, з питань релігії та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара, така акція проходить уже вшосте в обласному центрі:

«З ініціативою проводити акцію кожного місяця до облдержадміністрації звернулися представники ветеранських громадських організацій та Інститут національної пам’яті України, – розповіла посадовиця. – Відтак, керівництво виконавчої гілки влади підтримало патріотичну ідею, адже тільки завдяки нашим військовослужбовцям, які ціною власного життя боронять кордони нашої держави, ми маємо змогу жити мирним життям. Ми не маємо права забувати про загиблих Героїв».

Як зазначається в повідомленні Відділу інформаційної політики облдержадміністрації, на головній площі м. Луцька зібралися представники влади, громадськості та духовенство, аби покласти квіти та згадати поіменно тих, хто, на жаль, загинув упродовж минулого місяця.

Священослужителі – військові капелани – відправили панахиду за вояками, які загинули в боях за незалежність України. Присутні військовослужбовці поклали квіти до Стели пам’яті.

До учасників акції звернувся військовий капелан Михайло Бучак із с. Княгинінок Луцького р-ну:

«У ці різдвяні дні ми з особливим жалем згадуємо загиблих Героїв. Вони сідають за святкові столи у небесному царстві, де Бог зібрав найкращих воїнів, які віддали своє життя за Україну і український народ. Я впевнений, що в майбутньому їхніми іменами будуть названі вулиці та сквери, майдани та школи. Щоб кожен українець знав, що за мир наших дітей заплачено ціною кожного загиблого Героя Української держави. Віримо, що перемога буде за Україною. Бо з Україною Бог та Небесні Легіони».

На завершення присутні виконали Гімн України на знак єдності та непереможності рідної держави.

Для нашої області грудень 2019 р. став одним із найтрагічніших місяців російсько-української війни.  Волинь втратила своїх синів – Сергія Сироту та Андрія Войтовича із Рожищенського р-ну, які загинули 9 грудня на Луганщині в складі 14 ОМБр імені князя Романа Великого. Того самого дня, коли в м. Парижі «Нормандська четвірка» домовлялася про припинення російської агресії, повернення військовополонених та інших утримуваних осіб за принципом «усіх на всіх» та відновлення територіальної цілісності України…

Наш кор.

На фото Відділу інформаційної політики облдержадміністрації: під час вшанування Героїв, полеглих на фронтах російсько-української війни.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%