Зеленські в Буковелі

Зеленські в Буковелі

Президент України Володимир Зеленський із дружиною Оленою зустріли Новий рік у Карпатах, на гірськолижному курорті в Буковелі. Де зустрічали 2020-ий волинські високопосадовці, наразі невідомо.

«Зокрема, Президент був помічений на лижному курорті в Буковелі Івано-Франківської області, – інформує «Радіо Новое время», на яке посилаються колеги з ІА «Волинські новини». – Кілька користувачів соцмережі Instagram опублікували фотографії з Президентом, всі фото з позначкою «Буковель».

Раніше Володимир Зеленський підтвердив, що буде зустрічати Новий рік у Карпатах. Однак, перед цим глава держави ще планував повернутися на роботу.

Зрозуміло, що новорічне відео звернення Президента Володимира Зеленського, котре транслювалося на всіх основних телеканалах, було в запису.

Щодо керівництва обох гілок обласної влади Волині Ірини Вахович та Юрія Погуляйка, а також народних депутатів від нашої області – Ігоря Гузя, Ірини Констанкевич, Валерія Стернійчука, Андрія Геруса, Степана Івахіва, В’ячеслава Рубльова та Ігоря Палиці – та очільників найбільших міст Петра Саганюка, Олега Кіндера, Віктора Сапожнікова і Григорія Пустовіта, то офіційної інформації з цього приводу наразі немає.

Наш кор.

На фото ІА «Волинські новини»: Президент Володимир Зеленський у Буковелі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%