На Волині діють псевдоінспектори Держпраці

На Волині діють псевдоінспектори Держпраці

Управління Держпраці у Волинській області попереджає підприємців, що в регіоні зафіксовано випадки дій псевдоінспекторів.

Про це пише ІА "Конкурент".

Зокрема, до підприємців телефонують або ж їх відвідують невідомі і називаються інспекторами Держпраці, які нібито збираються перевіряти питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. На Волині такі випадки зафіксовано після розміщення на офіційному сайті управління Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2020 рік. Про ймовірні шахрайські «схеми» повідомили керівництво управління Держпраці підприємці Луцька. 

В управлінні звертають увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати в осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули задля перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або органів Держпраці.

Наш кор.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%