З подарунками!

З подарунками!

Дитячі будинки сімейного типу Номінат та Синиці рятують від сирітства

Вже стало доброю традицією з новорічними та різдвяними святами, в першу чергу, вітати діток, які залишились без батьківської опіки.

За ініціативи керівництва району спільно із службою у справах дітей було здійснено святковий візит у новостворені будинки дитячого типу Номінат та Синиці, які прийняли на спільне проживання та виховання 12 дітей, позбавлених батьківського піклування. Дані сім’ї проживають у місті Горохів у двох сучасних новобудовах, які звела релігійна фундація, що опікується дітьми, позбавленими батьківського піклування та дітьми-сиротами. Про це повідомляє Служба у справах дітей райдержадміністрації .

Дорослі провели посадовцям екскурсію по своїх помешканнях.

Після проведення екскурсії керівників району батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Номінат запросили за святковий стіл та почастували смачним чаєм та солодощами, якими разом із ними пригощались їх щаслива дітвора.

Батьків-вихователів та їх вихованців зворушливо привітали із новорічно-різдв’яними святами голова районної ради Тарас Щерблюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Білик, Горохівський міський голова Віктор Годик, та начальник служби у справах дітей Інна Шеремета, котрі вручили дітям іграшки та солодкі подарунки.

Посадовці наголосили, що взяти на виховання чужу дитину, і не просто взяти, а полюбити її, як свою рідну, дати любов і ласку, якої вона так потребує, оточити турботою і ніжністю, - це справжній подвиг. А ще – велике щастя – своєю  любов’ю відігрівати дитячі душі. І хочеться низько вклонитися тим родинам, які зважилися на такий рішучий крок, зробивши щасливими не тільки себе, а й маленьких діточок. Бо  яким би гарним не був заклад соціального захисту дітей, усі діти мріють про свою родину, де були б мама і тато, братики й сестрички, де панували б любов та щирі почуття.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%