Звіти депутатів перед виборцями

Звіти депутатів перед виборцями

АЛЛА ЛІСОВА (61-й виборчий округ): "На захисті інтересів громади" 

  Обрана депутатом Волинської обласної ради від міста Нововолинська. У відповідності до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на сайті облради Алла Лісова прозвітувалася про свою депутатську роботу за звітний період.

Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами. Протягом виконання депутатських повноважень намагаюсь активно сприяти вирішенню соціальних та матеріальних проблем жителів округу, від якого балотувалася, та волинян загалом.

Одним із основних обов’язків  вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в комісіях. Протягом звітного періоду відвідувала усі  сесії Волинської обласної ради та засідання комісії. Мною підготовлено та направлено на розгляд обласної ради ряд депутатських запитів, які стосувалися актуальних проблем округу. При моєму сприянні вдалося вирішити ряд важливих для міста питань: виділення 300 тисяч гривень на капітальний ремонт фасаду ЗОШ №2, якийзнаходиться в аварійному стані, а загальна сума коштів з попередніми роками становить 1млн 350 тисяч гривень;  виділення 250 тисяч гривень на часткове проведення капітального ремонту м’якої покрівлі гуртожитку ДНЗ «Нововолинський центр ПТО».

Сприяла розв’язанню проблемних питань виборців, які стосуються комунальної сфери, зокрема, сплати за теплопостачання, трудовлаштування, розв’язання конфліктних питань на робочому місці тощо.

Працюю в постійній комісії з питаньміжнародного співробітництва,зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.У 2019 році проведено сімїї засідань, у тому числі два виїзні, на яких розглянуто 14 питань. Вони стосувалися:діяльності Волинської митниці, зокрема, розбудови інфраструктури на ділянках українсько-польського та українсько-білоруського кордону, перспективи відкриття нових пунктів пропуску, боротьби з корупцією та контрабандою, вирішення проблеми черг вантажного транспорту на міжнародному автомобільному пункту пропуску «Ягодин»; звернення мешканців прикордонної Рівненської ОТГ щодо врегулювання питання доступу власників паїв до своїх земельних ділянок; розвитку транскордонного співробітництва, підвищенню інвестиційного потенціалу регіону;вирішення проблемних питань на вугледобувних підприємствах області, передусім добудови шахти № 10 «Нововолинська» тощо.Комісією  проаналізовано хід виконання Регіональної програми розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018-2020 роки та підтримано внесення змін до неї, на контролі - стан розроблення інвестиційного паспорта Волинської області.

Підготувалитри звернення депутатів обласної ради до центральних органів державної влади України з найбільш болючих питань соціально-економічного розвитку регіону, які потребують втручання та сприяння у їх вирішенні, - щодо необхідності внесення змін до законодавчих актів України, які регулюють оподаткування  транспортних засобів, ввезених на митну територію України; додаткової  видачі дозволів на міжнародні перевезення; сприяння у виділенні коштів для завершення будівництва шахти № 10 «Нововолинська»  (повторне);  врегулювання проблемних ситуацій на вугледобувних підприємствах Волинської області.

Розглянуто шість проектів рішень обласної ради та рекомендовано для їх винесення на розгляд пленарних засідань.

Постійно зустрічаюся з виборцями. На прийомі за звітний, 2019 – й рік, побувало 32 виборці. Під час особистих прийомів оперативно реагую на звернення громадян, намагаюсь допомогти у вирішенні їхніх проблем. Надала матеріальну допомогу з особистого депутатського фонду 34 мешканцям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях і потребували лікування. Мною у повній мірі було використано виділені кошти. Моє життєве й депутатське кредо й надалі залишається незмінним: «Виконувати те, що обіцяю. Вислухати й допомогти кожному, хто звертається».

Як депутат   Волинської обласної ради  проводжу прийом виборців щовівторка з 16. 00 до 18. 00 за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, каб.№406.

Телефонні дзвінки від виборців приймаю  щодня за номером:

0 97 239 35 29. Запитання та звернення  виборці також адресують через моїх помічників: Богдана Дівнича – 0 67 349 51 80,

Оксану Станицьку – 0 67 253 38 31,

Антона Макарука – 0 97 600 32 28.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%