Батьки не пускають дітей до школи №13

Батьки не пускають дітей до школи №13

Батьки дітей, які навчаються в загальноосвітній школі №13, що на Чернишевського, зібралися на страйк і не пускають дітей у навчальний заклад. 


Про це повідомила одна з батьків Наталія Гаврилова, пише Район.Луцьк.


«Нам в 13 школі закрили спортзал, їдальня на вулиці. Діти зобов’язані займатися на вулиці під дощем, чи в підвалі. Залежно від погодніх умов. У підвалі – грибок. І нас це не влаштовує. Батьки вирішили страйкувати, дітей не пускаємо до школи. І будемо відстоювати їхні інтереси», – розповіла Наталія Гаврилова. 


Ситуація критична, тягнеться це вже дуже довго. 


«Куди ми тільки не зверталися, нас кормлять відписками. Нашу школу не включили навіть у список навчальних закладів, які планують реставрувати цього року, і це було остаточною краплею. Вирішили діяти кардинально, бо вже не в силах це терпіти. Чому з наших дітей мають знущатися, чому наші діти гірші, ніж інші, які навчаються в належних умовах. А наші не мають елементарного», – пояснила жінка. 


Батькам постійно відповідають, що ситуацію знають, але коштів нема. Або ж в міськраді годують обіцянками, що готові виділити 10% від суми при умові, що долучиться ще хтось. Та допоки Луцька міська рада не почне цю роботу, ніхто й не візьметься допомагати. 


Про «накипівшу» ситуацію повідомили й дирекцію школи. За словами Наталії Гаврилової, директор сказав, що почув і повідомить в управління освіти.


Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%