Ковельчан запрошують у «Чарівне дитинство»

Ковельчан запрошують у «Чарівне дитинство» Виставка «Чарівне дитинство» проходить в рамках благодійного освітнього проєкту під егідою Благодійного Фонду «Зірка благодіяння». Основний його напрям діяльності має освітнє підґрунтя – допомога дітям у вихованні їх мистецьких та естетичних якостей. Нову колекцію цікавих живописних робіт можна оглянути у культурно-просвітницькому центрі. Цю новину повідомив сайт ПроКовель. 

Варто зауважити, що це вже друга виставка, яку презентує Благодійний Фонд в Ковелі. У листопаді 2018 року вони представляли експозицію олійного живопису «Світ емоцій». Тоді ковельчани могли ознайомитись з тридцятьма оригінальними роботами, які вабили погляд та змушували детально вдивлятись в мазки пензля і незвичне фактурне доповнення – ланцюжки, стрічки, шерсть, засушені гілочки та рослини. Виставка отримала чудові відгуки від відвідувачів та місцевих поціновувачів мистецтва.

У нинішню експозицію увійшло два десятки картин. На полотнах змальовані маленькі дівчатка та ангели. Милі діти зображені в різних образах – юних любителів природи.

Одна маленька леді прогулюється квітучим полем та збирає в букет запашні квіти. Інше дитя з трепотом пригортає до себе сіреньке кроленя. А тут - дві подружки-балерини мріють про своє велике майбутнє. Змальовані ангели займаються звичайними земними забавками – пускають мильні бульбашки та розмальовують паперові ліхтарики. Від кожної роботи віє спокоєм та ніжністю. Для підсилення ефекту рельєфності та об’єму автор додає до зображень сухоцвіти.

Наш кор.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%