У Брестській області – перший ешелон. Оборони чи нападу?

У Брестській області – перший ешелон. Оборони чи нападу? На північному кордоні з Волинню – знову чужі війська в стані посиленої бойової готовності. Оскільки через інтервенцію російської армії в Криму західні держави остерігаються можливого наступу на їхню територію, Польща та Литва попросили американців, аби під егідою НАТО вони розмістили на їхніх територіях додаткові військові літаки, що й відбулося. У відповідь Президент РБ Аляксандр Лукашенка попросив «стратегічного партнера» в Крмелі, аби на його аеродромах базувалися 15 винищувачів Збройних Сил Росії, що цими днями також відбулося.

Авіація вважається першим ешелоном оборони. Щоправда, ці ж літаки успішно можуть завдавати наступальних ударів. Так само як і сухопутна бронетехніка та жива сила, що, за дякими даними, вже розгорнуті біля самісіньких північних кордонів України.
Колеги з газети «Вечерний Брест» деталізують логіку поведінки «все білоруського бацьки»:
«Ми повинні на це реагувати. Але реагувати абсолютно адекватно. І це не секрет. У нас із Російською Федерацією існує спільне угрупування військ на цьому напрямку, основу якого складає армія Республіки Білорусь. Це за домовленістю щодо Союзної держави між Білоруссю та Росією. Угрупування має план дій, в тому числі й план дій на подібні випадки».
Нагадаємо, що влітку 2013 р. на території сусідньої Брестської обл.. білоруські та російські війська (зокрема, ціла дивізія з Підмосков’я) провели широкомасштабні навчання, головною метою яких була боротьба з «умовними диверсантами». Незважаючи на те, що ігрища відбувалися зовсім близько від Волині, ніяка політична партія нашого краю не виступила з рішучим осудом подібних дій російської військової армади, котра зараз пішла в атаку з іншого – південно-східного напрямку… Зрозуміло, що торік дуже голосно мовчав і четвертий Президент України Віктор Янукович, а мотиви цієї бездіяльності стали зрозумілими тільки тепер, коли сам Віктор Федерович переховується в російському Ростові-на-Дону.
Роман УСТИМЧУК.
На фото з архіву: «Запад-2013» у всій загрозливій «красі»…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%