Скласти незаконну зброю!

Скласти незаконну зброю! Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема 16 березня попередив усіх учасників напіввійськових стихійних угрупувань: незаконно здобуті зброю та боєприпаси доведеться здати. Йдеться про «Самооборону Майдану», «Правий сектор», «Чорний блок» і т. д., які відкрито демонстрували вогнепальну зброю навіть на Волині під час масових візитів у кабінети не тільки запідозрених у співпраці з режимом Януковича чиновників, але й в офіси голови облради Валентина Вітра та Луцького міського голови Миколи Романюка…

Отже, у розмові з журналістами «Української правди»  Мустафою Найємом і Сергієм Лещенком Віталій Ярема заявив, оцінюючи діяльність воєнізованих угрупувань:
«…Це переростає в реальну загрозу громадському порядку. Дехто, хто входить у ці угрупування, не мають відношення до Майдану і не брали участь у подіях 20 лютого.
Нам сьогодні дуже складно вирішити питання щодо миттєвого припинення їх функціонування на Майдані. Вчора була проведена нарада за участі Олександра Турчинова. Було вирішено припинити діяльність цих напіввійськових формувань, і більшу частину заходів провести в дипломатичному процесі.
Сьогодні тривають консультації з радою майдану, керівниками підрозділів самооборони. Частина з них залучається до національної гвардії. А потім настане «час Ч» (думаю, він настане в понеділок-вівторок), коли з Майдану і по телебаченню буде оголошено, що з такого-то моменту ці формування є незаконними, будуть затримані та притягнуті до відповідальності. Для цього людей треба попередити і дати можливість їм добровільно здати зброю. Вони повинні бути свідомі, що віднині будуть притягуватися до відповідальності… Мова іде і про «Правий сектор». Ведуться інтенсивні переговори з керівництвом цього підрозділу».
Наш кор.
На фото з "Гезати Виборчої" (Варшаа): нпорушні миролюбиві символи ООН.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%