Коронавірус та інфекційне відділення: хто кого?

Коронавірус та інфекційне відділення: хто кого?

Колектив Турійської районної лікарні 25 лютого виступив проти закриття інфекційного відділення, яке заплановане на 10 березня ц. р. Чи врахувала влада позицію медиків та громадськості Турійщини?


Таку резолюцію ухвалили під час колективних зборів за участю медиків, місцевих жителів та представників місцевої, районної влади. Головний лікар закладу Петро Мельничук каже: закривати інфекційне відділення – недопустимо

Це питання 27 лютого розглянули на засіданні колегії при райдержадміністрації, повідомили колеги з «UA. Суспільне. Волинь». Його роботу координував перший заступник очільника виконавчої влади району Леонід Марчанчин, бо повноцінного голову райдержадміністрації Ореста Василишина вже давно звільнили з посади, а натомість нікого не призначили. Очікується, що новим очільником державної виконавчої влади на Турійщині буде Ольга Черен, яка нині очолює райраду.

«На послуги до НСЗУ наша лікарня, у зв’язку з тим, що у нас не має такої кількості хворих, не подавалася, і поки що вирішили, що цю послугу не надаватимуть. Але, у зв’язку з тим, що у світі епідемія коронавірусу і інші інфекційні захворювання, ми вирішили поки що утримувати два бокси у відділенні. Але ми не будемо називати його інфекційним, а це будуть обсерваційні палати, де середньої важкості захворювання будуть, насамперед, знаходитися дітки. Дорослий інфекціоніст вчитиметься на сімейного лікаря. Але такі палати ми лишимо. Їх буде обслуговувати персонал, який є у лікарні. Буде складено відповідний колективний договір, і по акту виконаних робіт, тобто, з якої території будуть хворі, ми будемо лікарні сплачувати кошти», – розповіла Ольга Черен.

За словами Ольги Миколаївни, важких хворих везтимуть у ковельську лікарню:

«В нашій лікарні не скорочений жоден лікар, в нас всі лікарі будуть працювати. В інфекційному відділенні був один лікар, вона виявила бажання зараз навчатися на курсах сімейного лікаря. І вона, разом із тим, буде амбулаторно працювати інфекціоністом. Молодший персонал теж забезпечений роботою. Єдине – буде скорочено 5 працівників середнього молодшого персоналу, це – санітарки».

Роман УСТИМЧУК.

На фото «UA. Суспільне. Волинь»: карета «швидкої допомоги» біля Турійської ЦРЛ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (546) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%