Електронний квиток: перші результати нововведення

Електронний квиток: перші результати нововведення

Луцьк став першим містом в Україні, де впровадили автоматизовану систему оплати проїзду без вкладання коштів міського бюджету. Це ще один позитивний крок до реформування транспортної галузі обласного центру Волині.

Отож, з грудня минулого року в усіх тролейбусах та автобусах, які працюють на міських маршрутах, встановлено валідатори, системи GPS-моніторингу, автоматичного сповіщення пасажирів та відеоспостереження.

Відтак, щодня у громадському транспорті майже 10 тисяч лучан здійснюють оплату електронним квитком або мобільним додатком CityCard, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради


Щодня у громадському транспорті працюють й контролери Луцького підприємства електротранспорту. Пасажирів, які не розрахувалися за проїзд електронним квитком, штрафують.

“Адже оплата готівкою, яку продовжують здійснювати окремі лучани та гості міста, є незаконною, і такий проїзд вважається неоплаченим, а пасажир не має права продовжувати поїздку”, - зазначає заступник начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Середа.

Уже найближчим часом усі перевізники мають запровадити і свою службу контролю. Адже змусити громадян відмовитися від готівки, на жаль, можна лише штрафами.


Наразі багато міст України зіштовхнулися з проблемою пільговиків, які не проживають в цих населених пунктах. Так, за перевезення пільгової категорії громадян у тролейбусах Луцьке підприємство електротранспорту отримує грошову компенсацію з міського бюджету. Але громада нашого міста не може платити за проїзд усіх пільговиків.

Досвід Луцька щодо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті вже хочуть переймати й інші міста України.

Наш кор.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%