Ще одна не волинянка...

Ще одна не волинянка...

В облдержадміністрації формується команда керівників. Вже третє «нове обличчя» у державній системі виконавчої влади Волині раніше не мало жодного стосунку до нашої області.


Як відомо, 2 грудня 2019 р. Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Погуляйка головою облдержадміністрації. Раніше Юрій Михайлович служив у податковій міліції та на посаді першого заступника голови Луганської облдержадміністрації.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, який після погодження з Кабміном Олексія Гончарука отримав призначення наприкінці січня 2020 р.  –  також родом із Донбасу. Після праці в різних комерційних структурах Олександр Васильович із 2003 р. пов’язав себе з роботою в Державній податковій адміністрації. Остання посада – із 2016 до 2019 рр.  заступник начальника Головного управління ДФС у Донецькій області.

І ось 28 лютого, як сповістив Відділ інформаційної політики облдержадміністрації, після подання Юрія Погуляйка та погодження КМУ, на посаду заступниці призначено Тетяну Щербак, яка народилася в 1980 р. у Чернівецькій обл.

Тетяна Василівна здобула повну вищу освіту в Національному університеті харчових технологій та кваліфікацію спеціаліста інформаційних і керуючих систем та технологій.

Із 2002 р. її трудовий шлях був пов’язаний лише з приватними комерційними структурами: ТОВ «Аптека Біокон», ТФГ «Прайд», ТОВ «АвтоЦентр-Київ», ТОВ «Б'юті Бутік Україна» тощо.

З інших представників «старої» команди на посаді залишилися працювати лише корінна волинянка Світлана Мишковець, заступниця з гуманітарних питань.

Посада першого заступника голови облдержадміністрації, претендент на яку погоджується в Офісі Президента України Володимира Зеленського і в Кабміні, наразі вакантна. Чи посяде її також особа, котра не мала ніякого стосунку до Волині, покаже час.

Світлана КОМА.

На фото Відділу інформаційної політики облдержадміністрації: Тетяна Щербак.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%