«Волинь» – «Динамо»: хто кого?

Лідер Першої ліги «Рух» (Винники) програв білоруському БАТЕ. А чим завершиться протистояння «хрестоносців» із «Динамо» (Мінськ)?

Винниківіський «Рух», який у Першій лізі посідає перше місце і на очко випереджає «Волинь» (Луцьк), в останньому контрольному матчі на зборі в Туреччині 0:1 програв білоруському БАТЕ.

Не порадували вболівальників і лучани, які тільки приїхали в Белек...

У своєму другому спарингу на турецькому зборі «Волинь» грала проти незмінного чемпіона Молдови останніх років – тираспольського «Шерифа».

«Зважаючи на те, що саме цей матч був дещо незапланованим у нашому графіку, тренерський штаб дав можливість зіграти усім молодим гравцям, які поїхали з командою на турецький збір. Також приємною новиною для волинян стало повернення після ушкодження одного з зимових новачків – форварда Ярослава Конкольняка.

Гол постійних учасників єврокубків під кінець першого тайму забив Петер Уілсон. Після перерви він оформив «дубль», а під завісу зустрічі Вадім Пайрель встановив кінцевий рахунок гри – 3:0.

«Незважаючи на підсумковий результат, я залишився дуже задоволений грою нашої команди, особливо у першому таймі. Проти настільки досвідченого суперника наші молоді хлопці взагалі вперше, і те, як вони себе проявили, граючи без замін увесь матч після дуже великих навантажень, які вони отримують на зборах – багато чого вартує. Зважаючи на те, що це гравці 2000, 2001, 2002 років народження, за подальшого прогресу вони можуть мати чудове футбольне майбутнє», – прокоментував пресслужбі гру головний тренер «Волині» Андрій Тлумак.

А 29 лютого 16:00 за київським часом «Волинь» зіграє ще один контрольний матч. У ньому «хрестоносці» зустрінуться із четвертою командою білоруської Прем’єр-ліги – мінським «Динамо».

Цікаво, що попередній матч динамівці проводили з ФК «Зєніт» (Санкт-Петербург) і розійшлися з росіянами 1:1. А перший календарний поєдинок першості Білорусі ця команда зіграє якраз із БАТЕ (Борисово).

Наші ж стартують поєдинком в м. Одесі з місцевим «Чорноморцем» у неділю, 22 березня.