Призначення в уряд – синонім «поливання брудом»?

Призначення в уряд – синонім «поливання брудом»?

Лідер фракції «Слуга народу» Давід Арахомія відмовився називати прізвища нових урядовців, за яких парламент проголосує на позачерговому засіданні Верховної Ради України 4 березня ц. р. Але зізнався, що їх знає. Чи є серед них Ігор Палиця?


Екстренне засідання попросив провести Президент України Володимир Зеленський.

Оскільки глава держави та нинішній Прем’єр-міністр Олексій Гончарук підтвердили факт зустрічей із колишнім банкіром та урядовцем Сергієм Тігіпком, то виникла версія, що саме Сергій Леонідович очолить новий склад КМУ. І що в ньому або Віце-Прем’єр-міністром, або міністром буде лучанин Ігор Палиця, який зараз народний депутат України від Луцького округу №22 та входить у групу «За майбутнє».

На уточнювальне запитання в телестудії Савіка Шустера ввечері 28 лютого щодо можливого призначення  Сергія Тігіпка новим главою КМУ, Давід Арахамія заявив:

«Ні, цього не буде».

Глава фракції відмовився називати прізвища людей, яких можуть призначити до нового складу Кабміну, хоча підтвердив, що йому відомі ці зміни.

«Коли ви оголосите будь-яке прізвище – на людину ллється стільки бруду, що я просто не хочу навіть людину так підставляти під ризики», – цитують Давіда Арахамію колеги з порталу «Лівий берег».

Водночас він анонсував кадрові перестановки в уряді, щоб «посилити Кабмін, зробити його більш оперативним, більш досвідченим»:

«Дійсно, в Кабміні зараз такі вимоги, наближається економічна криза нібито, є ознаки. Є можливість епідемії коронавірусу і треба Кабмін перетворити фактично на штаб. Для того, щоб він став штабом, треба зробити кілька кадрових рішень, зокрема. Ми хочемо посилити Кабмін, зробити його більш оперативним, більш досвідченим і все таке ... Когось додати і когось прибрати, зокрема».

Коли зміна КМУ відбудеться і якщо Ігоря Палицю туди призначать, то згодом доведеться проводити дострокові вибори народного депутата в Луцькому окрузі №22.

Світлана КОМА.

На фото Анни СТЕШЕНКО: Давід Арахамія.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%