Вчительці – мішок цукру

Вчительці – мішок цукру

Журналісти доставили передплатниці «Волинської газети» Ользі Лебедюк у с. Журавичі Ківерцівського р-ну мішок цукру. Жереб під час розіграшу призів серед передплатників області на 2020 р.  випав саме  на цю вчительську родину.

Минулого четверга  солодкий приз від виробника –  Гнідавський  цукровий  завод (директор Ростислав Новосад), який презентував керівник СГПП «Рать» Луцького р-ну Віктор Шумський, журналісти газети привезли на подвір’я шанувальників «Волинської газети» у с. Журавичі. Мішок цукру господарям вручили заступник головного редактора «Волинської газети» Сергій Цюриць та кореспондент Володимир Приходько. Допомогла нам відшукати обійстя Лебедюків керівник поштового відділення Оксана Бугайчук.
На охайному подвір’ї поблизу мурованого  будинку зустрічало нас молоде подружжя Лебедюків – Ольга Олександрівна та Анатолій Дмитрович. Вони щиро здивовані несподіваним призом. Неабияким, а цілим мішком цукру, що акарутно розлігся на широкій лавці поблизу літньої кухні.
– Оце так подарунок, – дивувалася Ольга Анатоліївна.
– Що Вам, пані Ольго, подобається в нашій газеті? – запитуємо.
– Цікаво подаєте політичне і внутрішнє, життя області, кілька матеріалів було за наше село, перспективи його розвитку. У Вас є своя точка зору на події в області та державі, тримаєте, як-то кажуть, руку на пульсі життя. Це подобається, воно близьке і нам, мешканцям села.
– А до весни ще не розпочинали готуватися? – запитуємо у молодого господаря Анатолія Дмитровича.
Питання чисто практичне. На подвір’ї бачимо тракторця, кінний віз, необхідний реманент для польових робіт. Ще кілька тижнів такої погоди, мовить старший господар обійстя Олександр Павлович, та й розпочнуться весняні перегони. Хто перший засіє овес, встигне вивезти гній в поле, підготувати поле під картоплю?!.
– Що вирощуєте? – цікавимося. У відповідь чуємо, що все для особистого споживання та для тваринницької господарки. 
– Як же можна обійтися без посівів кукурудзи, буряка, моркви, капусти? Садимо картоплю. Цього року вона дорога, може більшу площу виділимо. Варто і про цибулю з часником не забувати. Добре родять гарбузи – ласощі не лише для тварин, а й для дітей і дорослих. Каша відмінна та ще й вітамінна! – сміється. – Дуже полюбляє її наша внученька Соломія.
Олександр Павлович добре знає сільське життя та його робочий ритм. Встигає справно працювати за фахом інженера-механіка, допомагає і молодій сім’ї стати на ноги.
Що ж, проблем завжди на селі чимало. Нехай наш приз – мішок цукру – трішки підсолодить присмак трудів на весняному полі.

Степан ШЕГДА.

На фото Віктора Райова: щасливі призери Ольга та Анатолій Лебедюки.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%