Понеділок звільнення і призначення

Понеділок звільнення і призначення

Новий пріоритет волинської поліції – «забезпечення правопорядку та захист прав і свобод громадян», «створення безпекового середовища» «на вищому рівні».

Як і передбачала «Волинська газета» в публікації «Полковник замість генерала?», надрукованій 27 лютого ц. р., у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області відбулася зміна керівництва. Замість генерала поліції 3 рангу Петра Шпиги, який очолював волинських правоохоронців із весни 2014 р., призначено полковника поліції Юрія Крошка: той раніше служив у міліції та поліції Житомирщини та Кіровоградщини, а донедавна був начальником Управління стратегічних розслідувань поліцейського відомства на Волині.
Юрій Крошко – уродженець м. Житомира, тоді як за час існування міліції і поліції Петро Шпига був єдиним окрім Володимира Бородчука волинянином на чолі облуправління внутрішніх справ – він із Любомльського р-ну.
На жаль, усупереч генеральній лінії Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на максимальну відкритість органів правопорядку та дієву співпрацю з мас-медіа, очільник Нацполіції генерал 2 рангу Ігор Клименко в м. Луцьк прибув інкогніто від журналістів. За його вказівкою процедура представлення нового начальника ГУ Нацполіції Волині також відбулася без участі ЗМІ. Зазвичай сценарій – інший. Представлення розподіляється на дві частини. Спочатку за участі журналістів виступають посадовці, проводиться прес-конференція визначених осіб. Під час другої, пов’язаної з елементами оприлюднення секретної інформації, сторонні особи залишають залу поліцейського клубу.
Цього разу все відбулося інакше, і тому багато важливого і актуального для волинян залишилося «за кадром». Насамперед, невідомо, з яких мотивів міністр МВС Арсен Аваков таки вирішив звільнити Петра Шпигу і чи, як анонсувалося, Петро Петрович буде призначений його радником по західноукраїнському регіону?Відтак, залишається використовувати лише скупу офіційну інформацію, яку оприлюднено 2 березня ц. р. на сайті Нацполіції України.
«На заході були присутні голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова облради Ірина Вахович, прокурор області Тарас Безрукий, заступник начальника УСБУ в області  Ігор Мовшук, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт та голова Волинського апеляційного суду Віктор Гапончук», – зазначається.  
У вступному слові голова Нацполіції Ігор Клименко «наголосив, що визначним фактором у роботі поліції є довіра громадян»:
«Незважаючи на проведену оперативну та превентивну роботу в регіоні, працювати є над чим. Нам разом із представниками інших правоохоронних відомств та місцевого самоврядування необхідно створити для громадян безпекове середовище. Я сподіваюся, що новий начальник підніме цю роботу на ще вищий рівень».
Потім Ігор Клименко подякував за роботу Петрові Шпизі, а той, вочевидь, подякував Арсенові Авакову за багаторічну довіру.Під час виступу керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрій Крошко традиційно теж «подякував за довіру та наголосив, що усвідомлює високу відповідальність покладених на нього обов’язків». 
Основним завданням для себе особисто і всього колективу назвав «забезпечення правопорядку та захист прав і свобод громадян».
Довідково в Нацполіції вказали, що Юрій Крошко народився 25 серпня 1977 р. у м. Житомирі. У 1998 р. закінчив Національну академію внутрішніх справ України. 
«Службу в органах внутрішніх справ розпочав із оперуповноваженого УДСБЕЗ УМВС України у Житомирській області.  В період з 1998  по 2018 рр. працював на різних посадах у поліції Житомирської обл. та заступником начальника управління у Кіровоградській обл. Перед призначенням на посаду начальника поліції Волині був начальником управління стратегічних розслідувань у Волинській області».

Роман УСТИМЧУК.

На фото сектора комунікації поліції Волинської області: Ігор Клименко; Юрій Крошко; під час процедури зміни керівництва – Григорій Пустовіт, Ірина Вахович, Юрій Погуляйко, Віктор Гапончук, Юрій Крошко, Ігор Клименко, Петро Шпига, Ігор Мовчшук і неідентифікована службова особа.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%