Скинув жінку з балкона

Скинув жінку з балкона

Молода мешканка Ковельського р-ну мала можливість жити, як усі нормальні родини. Доки не досягла повноліття, була під опікою родички. А як подорослішала – одружилася, влаштувалася на роботу у фельдшерсько-акушерський пункт. 

Одначе все це жінка кинула й подалася у «вільне плавання». Вела (є такий термін) бродячий спосіб життя, часто заглядала до чарки.
Як ставало сутужно, приходила до родички, під чиїм опікунством зростала. Та позаяк характер мала не простий, а поведінку – не завжди порядну, то між жінками часто виникали сварки. Доходило навіть до того, що старша родичка виганяла молодшу, і та шукала притулку деінде.
Тож і того трагічного дня сталося так, що шукачка пригод опинилася в гурті більш і менш знайомих чоловіків. З одним із них вона мала тісніші стосунки, адже час від часу мешкали разом на квартирі, яку винаймали в Ковелі.
Спершу компанія сиділа на кухні багатоповерхівки й пила. А коли алкогольні пари стали діяти, жінка без видимих причин почала чіплятися до свого співмешканця.
Щоби з’ясувати стосунки, пара вийшла в іншу кімнату. Молодиця не вгавала, тож чоловік її ударив. Та це не тільки не втихомирило, а ще більше розпалило пристрасті.
Жінка вибігла на балкон 8-го поверху і продовжила сварку вже там. На прохання заспокоїтися вилізла на дерев’яне підвищення і стала розмахувати руками. Співмешканець на це теж відповів: ударив її в ліве плече. Але так, що молодиця хитнулася і… полетіла вниз.
Невдовзі на місце трагедії прибула міліція і констатувала смерть молодої особи (як невдовзі підтвердила експертиза, в жінки був проламаний череп, розтрощені кінцівки, розірвані легені та печінка, і на фоні всього цього – шок).
Експерти відразу взяли у загиблої та її кривдника кров на аналізи. Так-от, у жінки концентрація етилового спирту у крові становила 5,6 проміле (смертельною вважається доза в межах 5-6 проміле).
У її співмешканця стан сп’яніння був дещо меншим (4,5 проміле). Але, крім того, встановлено, що чоловік є хворим на алкогольну залежність і у зв’язку з тим потребує 12-місячного лікування.
Цей факт, однак, не став для винуватця виправданням. Хоча свідки розповіли, що жінка влаштувала скандал безпідставно, а чоловік не мав наміру убивати молодицю, відразу викликав невідкладну службу та зізнався у скоєному, проте Ковельський міськрайонний суд таки визнав молодика винним у скоєнні тяжкого злочину.
За вбивство з необережності чоловік проведе за ґратами три роки шість місяців. А крім того, має компенсувати родичці матеріальні витрати на похорони та надмогильний пам’ятник і 20 тис. грн моральної шкоди.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%