Як у Луцьку під час карантину працює дитяча поліклініка

Як у Луцьку під час карантину працює дитяча поліклініка

Лікарі дитячої поліклініки Луцька приймають пацієнтів у звичному режимі. Відвідувачів за останні два тижні – поменшало. За час карантину у 20-30 разів зменшилась кількість дітей, яким роблять щеплення. Це – 10 пацієнтів щодня.

Про це повідомляє заступниця медичного директора поліклініки Наталія Кеда, пише Суспільне.

При вході до дитячої поліклініки на проспекті Волі усім відвідувачам вимірюють температуру і просять дезінфікувати руки.

"Це для того, щоб розмежувати пацієнтів, які з підозрою на коронавірусну інфекцію, мають якісь прояви даної інфекції, зокрема, високу температуру тіла, гарячку", - розповідає Наталія Кеда.

До карантину педіатри щодня приймали до 600 дітей, нині – близько сотні. Більшість консультують онлайн.

"Лікарі-педіатри працюють у дві зміни, тобто, медична допомога дітям надається з 8-ї години ранку до 20-ї години вечора. Зараз пусті коридори, тому що значно зменшився потік пацієнтів, за медичною допомогою можна записатися онлайн", - каже Наталія Кеда.

Зі слів лікарки, приймають дітей усі вузькопрофільні лікарі, які працюють в поліклініці. Немає, каже, ендокринолога, він на лікарняному. Педіатриня Світлана Бахолдіна розповіла: щойно вона проконсультувала батьків дитини, якій вирішили зробити щеплення. 

"Для того, щоб захистити її від всіх хвороб, які в даному випадку, коклюш, дифтерія, правець плюс хіп-інфекція, що зараз актуально. Батьки вислухали мене, задавали питання і погодилися. Не прививати – це погано на сьогоднішній день. Мало того, що є проблема з коронавірусом, а є ще хвороби, вони нікуди не поділись", - зазначає Світлана Бахолдіна.

Анна Артюх.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%