Захисні маски для журналістів

Захисні маски для журналістів Заходи щодо забезпечення волинських працівників ЗМІ захисними засобами під час роботи в умовах поширення інфекції SARS CoV-2 продовжуються. Крім уже раніше отриманих гумовик рукавичок та антисептичних розчинів Благодійний фонд «Волинь-2014» передав першу партію медичних масок.


31 березня 2020 р. виконавчий директор БФ «Волинь-2014 Володимир Кривович передав заступникові голови облорганізації НСЖУ Володимиру Данилюку першу партію захисних марлевих масок у кількості 100 штук. Оскільки на ринку зараз спостерігається ажіотажний попит на ці вироби, то наступна передача може відбутися лише в міру поступлення їх до благодійників.
Як уже повідомляла «Волинська газета», під час поширення інфекції SARS CoV-2 та хвороби Covіd-19 журналісти належать до категорії професій, які не можуть піти на карантин. Тому хоча й зі значними обмеженнями, але мас-медіа працюють для інформування громадськості про найважливіші події сьогодення.
Зрозуміло, що коронавірус не вибирає, то й серед працівників ЗМІ є уражені: в столиці з підозрою на захворювання була госпіталізована спеціальна кореспондентка порталу «Лівий берег» Анна Стешенко. На щастя, повторний тест показав негативний результат і її невдовзі виписали з лікарні.
Щоб якщо не виключити повністю таку ймовірність, то хоча б звести до мінімуму, облорганізація НСЖУ намагається забезпечити колег хоча б мінімальним переліком захисних засобів.
Декілька днів тому виконавчий директор Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимир Кривович за рішенням правління на чолі з Петром Пилипюком передав для потреб волинських журналістів 2000 шт. гумових рукавичок, майже всі вони вже розподілені між працівниками різних редакцій.
А 30 березня ц. р. радник Луцького міського голови, депутат міськради та керівник найбільшої фракції Ігор Поліщук вручив заступникові голови волинського осередку Національної спілки журналістів України, Заслуженому журналістові України Володимиру Данилюку 100 флаконів дезінфікуючого розчину, який також уже розпочали поширювати серед творчих колективів м. Луцька.
У бесіді Ігор Поліщук також розповів про комплекс невідкладних заходів, які нині вживаються Луцькою міськрадою для запобігання поширенню захворюваності на коронавірус у м. Луцьку, зокрема, про облаштування спецпостів на основних в'їздах у місто.
– Ця допомога – вкрай важлива, адже журналістам доводиться працювати в екстремальних умовах, – прокоментував 30 березня Володимир Данилюк. – Щоб якомога об’єктивніше та в повному обсязі висвітлювати всі події, пов’язані з поширенням інфекції SARS CoV-2 та хвороби Covіd-19, волинські працівники мас-медіа не можуть працювати лише дистанційно, їм потрібно бувати дуже часто в епіцентрі найважливіших подій. Економічна ситуація в державі, на жаль, не сприяє тому, щоб кожна редакція могла самостійно придбати достатню кількість медичних масок, рукавичок чи дезінфікуючих розчинів. Та й у вільному продажу все необхідне придбати вкрай важко...
Відтак, перших 100 медичних масок оберігатимуть не лише обличчя, але й життя та здоров'я працівників волинських ЗМІ.
Світлана КОМА.
На фото авторки: захисні маски для журналістів.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%