Украв валізу і зник

Украв валізу і зник Транспортні правоохоронці за дві години знайшли "залізничного крадія".
Трійця дівчат повертаючись з навчання додому потягом уже забули про будні, та й намічали плани на вихідні. Подруги сіли на потяг з Рівного до Ковеля. Подорож була весела, до компанії купе подруг приєднався ще один пасажир. Коли потяг прибув до Луцька, дівчата вирішили піти пообідати. Повернувшись у купе, 19-річна студентка помітила, що зникла її валіза, при чому чоловік, який був у купе, також зник. Дівчина, не розгубившись, звернулась до працівників міліції на залізничному вокзалі.
За повідомленням  підрозділу зв’язків із громадськістю УМВСУ на львівській залізниці, правоохоронцям знадобилось не більше двох годин, аби затримати крадія. «Завдяки іменним квиткам вдалось встановити дані особи. Переглянувши камери спостереження, що розташовані на залізничному вокзалі, правоохоронці запримітили, як невідомий чоловік із валізою у руках покинув вокзал,» - зазначив начальник Волинського лінійного відділу підполковник міліції Михайло Ільїн.
Правоохоронці одразу вирушили на пошуку даної особи і швидко вийшли на помешкання чоловіка. Коли пролунав дзвінок у двері, чоловік був шокований тим, що на порозі свого помешкання побачив правоохоронців. В квартирі було виявлено відриту валізу: крадій момент візиту міліції переглядав свій «товар».
Сума викрадених речей становила 3830 гривень.
Відносно 28-річного мешканця м. Луцьк транспортні правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 185 КК України. Міру покарання встановить суд.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%