Подвійна відставка фактичного начальника управління

Подвійна відставка фактичного начальника управління Лише тиждень номінально, а юридично – жодного дня – відпрацював на посаді начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Волинської облдержадміністрації Олександр Мартинюк! Минулої суботи в одній із соціальних мереж Олександр Іванович сповістив: не тільки не претендуватиме на роботу в органах виконавчої влади Волині, але й розриває всі стосунки з партією «Батьківщина», де він упродовж останнього часу (з вересня минулого року) був заступником голови облорганізації.

«От. Мій недовгий політичний шлях у ВО «Батьківщина» вичерпав себе. Дякую колегам (без іронії). Інсайдерського сміття не буде... На управління теж не претендую», – коротко пояснив своє рішення Олександр Мартинюк, не вдаючись у деталі й не обіцяючи пресі гучних заяв про причини та наслідки цього кроку.
Таким чином, нещодавна зустріч голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта (Григорій Олександрович також очолює волинський осередок партії «Батьківщина») з журналістами на тему сприяння підвищенню рівня обороноздатності держави та інформаційної безпеки прикордонної області з участю Олександра Мартинюка виявилася першим та останнім офіційним заходом із участю Олександра Івановича. І хоча юридично Олександр Мартинюк не очолював управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації, фактично він координував роботу двох заступників, які залишилися після звільнення екс-начальника, депутата облради від Партії регіонів Андрія Мельника. Тепер Олександр Іванович пояснив, що робив це» у статусі радника».
Наш кор.
На фото Романа УСТИМЧУКА: Григорій Пустовіт і Олександр Мартинюк під час зустрічі з журналістами в овальному залі органів влади Волині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%