Спецзагін PWC: воювати, а не вагітніти!

Спецзагін PWC: воювати, а не вагітніти!


Ні виснажливі тренування, ні смертельний ризик не лякають жінок-амазонок так, як одне «але»…

Патріотизм українців зашкалює настільки, що боротися із супостатами масово записуються представниці прекрасної статі.

Свідомо не називаю їх «слабкою», бо таке слово прямо суперечить побаченому в Загоні волинських амазонок.

Знайомство із майбутніми жінками-воїнами відбулося у приватному кінному клубі, що функціонує в урочищі біля Світязю. До недавнього часу власник клубу Владислав Козак надавав послуги виключно мирної сфери: кінні поїздки екологічними стежками, весільні кортежі, фотосесії.

Проте із загостренням політичної ситуації чоловік (у минулому – офіцер із досвідом бойових дій, має чорний пояс із карате) вирішив узятися за професійну підготовку захисників Вітчизни.

Спершу він думав, це буде прикордонна кінна охорона, яка нестиме варту на українських рубежах із Польщею та Білоруссю, та останні події змусили повернутися до бойових мистецтв. Цього разу – для того, щоби свої вміння передати іншим.

Але, зізнається Владислав, постала проблема: кому? Бо ж не секрет, що в поліських селах чоловіки п’ють та курять із юних літ, і це негативно відображається на їхньому фізичному стані.

От і вирішив ризикнути: оголосив набір добровольців жіночої статі!

Наскільки популярною стане така пропозиція, навіть не сподівався. Шкода тільки: багатьом довелося відмовити, оскільки охочі вже мають чоловіка або й дітей.

– Щодо поясу цнотливості, який носили стародавні амазонки, то з цим наш загін іще не вирішив. Зрештою, для нас набагато важливіший критерій – фізична та духовна сила майбутніх амазонок, – зазначає пан Владислав.

Зараз дівчата (відібрано 97 осіб) проходять попередню підготовку. Поки що вони лишаються проживати за місцем прописки, а на вишкіл прибувають двічі на тиждень. Остаточний склад загону амазонок стане відомий 1 квітня. Швидше за все, каже командир, залишиться третина претенденток.

– В умовах війни це, звісно, небагато. Але більшу кількість жінок-воїнів я просто не в змозі буду забезпечити харчуванням, житлом, обмундируванням. Та й застосовуватимемо їх здебільшого в розвідці та диверсійних операціях, – пояснює чоловік.

Коли мешканці району дізналися про такі наміри власника кінного клубу, ситуація викликала неоднозначну реакцію. Одні схвалювали, пропонували матеріальну допомогу. Інші висловлювали підозру у кримінальних намірах цього добродія: мовляв, компактне проживання молодих жінок може перетворитися на бордель або пункт транзиту проституток за кордон.

– Я розумію стривоженість, особливо батьків, чиї доньки планують стати амазонками, – каже Владислав. – Тож аби розвіяти сумніви, офіційно зареєстрував міжнародну організацію «Patriotik Women Club» (скорочено PWC). З наступного місяця будемо вести облік членів PWC, дівчатам видаватимуть посвідчення з європейським штрих-кодом. Саме воно, до речі, буде своєрідною перепусткою у спальний корпус, тренажерний зал, їдальню, тир – тобто всі об’єкти, які ми розташуємо на військово-тренувальній базі.

Поки що майбутні амазонки переймають у командира навики вправного вершника, вчаться доглядати за кіньми, виготовляти лук і стріли, фахово їх застосовувати. Розглядається варіант отримання дозволів на вогнепальну зброю. Але навіть ті, хто не стане членом PWC, зможуть (за бажанням) лишитися працювати як обслуговуючий персонал загону.

– Коли вода у Світязі прогріється, дівчата будуть посилено займатися плаванням, зокрема й підводним. Заняття їм проводитимуть тренери-волонтери, з якими вже є попередні домовленості, – зазначає пан Козак.

На запитання ж, чи не є це підготовкою для дислокації у Крим, Владислав чіткої відповіді уникає:

– Навіть якщо так, не бачу в тому нічого поганого. Адже у стародавні часи на берегах Чорного моря (щоправда, з азійського боку) також діяли загони амазонок. Жінки-воїни тоді досягнули такої могутності, що заснували ряд міст, серед яких найбільші – Смірна та Ефес. А про войовничість українських жінок свідчать археологічні знахідки. Наприклад, віднайдений у Миколаївській області (поблизу міста Очакова) давньогрецький кубок, що зображає бій амазонок. Якщо в давні часи жінка вміла воювати нарівні з чоловіком, то хіба сьогодні не може?

До речі, набір до «Patriotik Women Club» – на спеціально створеній сторінці в соцмережах. Триватиме до 1 квітня ц. р. включно.

Марта ВЕСНЯНКО.

На фото автора: одна з перших учасниць PWC.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%