Черговий начальник

Черговий начальник


Виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці від 25 березня став Ігор Вісьтак. 

Відповідний наказ підписав напередодні Голова Держмитслужби України Максим Нефьодов. 
Ігореві Вісьтаку – 38 років. Має юридичну освіту. У митній службі пройшов шлях від інспектора, старшого інспектора митного поста до головного інспектора відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської (Галицької)  митниці до начальника поста «Львів-Аеропорт».
Незважаючи на доволі молодий вік, Ігор Вісьтак устиг потрудитися й на таких посадах: очолював реєстраційну службу районного управління юстиції у Львівській обл., був головним спеціалістом Львівського міжрегіонального відділу управління контролю за обігом наркотичних засобів, займав пост заступника начальника Головного теруправління юстиції з питань державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Львівській області, заступника начальника райуправління виконавчої служби управління юстиції у Чернівецькій області…
Який стосунок черговий командирований має стосунок до Волині? Виявляється, Ігор Вісьтак уже був головним державним ревізором-інспектором відділу зонального контролю управління власної безпеки ГУ ДФС у Волинській області, а також завідувачем сектору Ківерцівського управління Податкової служби.
Чого очікувати від роботи Волинської митниці?
Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко в редакції газети «Волинь-нова» так сказав про співпрацю з митними органами: «Як там може бути лад, якщо я, призначений торік 3 грудня, уже застав третього виконувача обов’язків начальника митниці? Щомісяця – новий керівник. Чинного я бачив двічі, й він не зміг відповісти на мої запитання, бо лише ознайомлювався зі станом справ у відомстві».

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Перший канал соціальних новин»: Ігор Вісьтак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%