У рідному краї і серце співає

У рідному краї і серце співає

Творчою перлиною Цумані називають Будинок дитячої та юнацької творчості. Вже понад 60 років саме він опікується обдарованими дітьми. Сьогодні його очолює талановитий педагог Тетяна Олександрівна Буслюк. 

– Дякую Вам за ваших талановитих дітей, – щоразу, як зустрічається з батьками своїх вихованців, мовить Тетяна Олександрівна. – Вони в нас вчаться не тільки малювати, співати, танцювати, але й спілкуватися один з одним, дружити та поважати один одного.
Серед добрих партнерів і друзів БДЮТ –  дитяча музична школа та ЗОШ. У співпраці з ними ось вже 60 років талановиті діти та їх керівники влаштовують для батьків та жителів селища концерти. 
На початку березня, ще до введення по країні карантину, діти ї їх педагоги такий своєрідний звіт творчих колективів присвятили матерям, бабусям, сестрам. Цей творчий дитячий форум проходив у залі Цуманського будинку культури. Незмінний ведучий усіх заходів, випускник БДЮТ Андрій Громик представляв творчі колективи, їх керівників, декламував вірші, присвяти матерям.
Свої таланти на сцені будинку культури демонстрували вокально-інструментальний ансамбль «Юність» (керівник Павло Кирилюк), молодша та старша навчальні групи «Дзвіночки» (керівник Світлана Назарчук), наймолодша та старша танцювальні групи «Бджілка» (керівник Леся Лященя), групи ритмічної гімнастики та спортивної аеробіки (керівник Леся Лященя), лауреати районного вокального конкурсу «Срібні дзвіночки» Олександр Гусак, Дарина Кротюк та Ангеліна Чумак (керівник Світлана Назарчук), народний ансамбль «Лелека» (керівник Павло Кирилюк) та інші. 
Звертаючись до присутніх, директор музичної школи Олександр Миколайович Прокапало наголосив: «Найбільшим подарункам усім є виступ їх дітей. Не шкодуймо для них оплесків. Адже це маленькі артисти і їх виступи щирі. Вони стараються від усього серця».
Від імені голови Анатолія Дорошука та апарату Цуманської селищної ради присутніх привітала з цією подією начальник відділу освіти, культури та спорту Марія Володимирівна Гламазда. 
– Ось уже 60 років, як БДЮТ звітує перед вами, перед батьками, а діти дарують вам святковий настрій, свої танці і спів, – акцентувала директор центру. – Хочу відзначити найкращих, а також наших випускників. Тетяна Олександрівна Буслюк нагородила дипломами Державної служби якості управління освіти у Волинській області Ірину Даньків (за активну участь у конкурсі малюнків «Школа очима дітей. Якою вона має бути»), грамотою відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації Ангеліну Чумак, Дарину Кротюк, Олександра Гусака (за зайняте 2 місце у конкурсі «Срібні дзвіночки»), грамотою Цуманського будинку дитячої та юнацької творчості його випускників Діану Ройко, Катерину Максимчук, Владислава Демчука, це наш наш лідер Олену Данилюк, Ангеліну Чумак, Олену Мельник, Яну Аляпіну, Марію Мегерко, Вікторію Боник, Світлану Калинюк (за вагомий розвиток естетичного виховання).
Варто також відзначити, що цього дня у Будинку культури також діяла виставка декоративно-прикладного мистецтва. Її підготували юні умільці, майстри, художники за сприяння керівників гуртків Тетяни Вікторівни Ковш, Оксани Романівни Тарасюк, Ольги Іванівни Мацюк, Катерини Сергіївни Дячук. 

Сергій ЦЮРИЦЬ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%