Музика – у листах

Музика – у листах У Волинській дирекції УДППЗ «Укрпошта» підведено підсумки регіонального етапу національного міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини».

Журі, яке очолив керівник Волинської дирекції Ярослав Кравчук, визначило кращих із кращих. Перше місце присуджено Анні Літвінчук, яка проживає у смт Заболоття Ратнівського р-ну. Юним представницям шахтарського Нововолинська – Дарині Лимнюк та Олесі Гусєвій – дісталися друге і третє місця. Данило Василенко, котрий мешкає у Луцьку, посів четверте місце.

Учасники дотрималися мети конкурсу та надзвичайно яскраво розказали про роль музики у нашому житті. Перемогу Анна Літвінчук здобула саме завдяки власній казці про скрипочку, з якої лунають звуки чарівної музики, що надихають на повернення втраченої надії і змінюють настрій на краще.

– Анна – здібна учениця. Вона активно бере участь у літературних конкурсах, є переможцем міських та обласних олімпіад у школі, – з гордістю мовить улюблена вчителька переможниці – викладач по акордеону Людмила Тимошенко. – А її твір, написаний для участі у конкурсі, мене також вразив! Дівчина змогла влучно і легко передати настрій музики за допомогою слів.

Ось що каже Анна Літвінчук про роль музики: «Найбільше за все на світі любив Ангел дітей, за якими спостерігав удень, сидячи на хмаринці. А коли наступала ніч, маленький Ангел по місячному промінчику спускався на землю, тримаючи в руках свою скрипку. Він ходив від хати до хати, де спали маленькі діти, і показував їм гарні сни про казкові країни, чарівні квіти, про шепіт вітру і спів птахів… Тільки одного маленького хлопчика не міг він провести в чарівний світ снів. Хлопчик цей ніколи не бачив квітів, не знав якого кольору небо і дерева, бо був сліпий. Коли хлопчик засинав, Ангел ставав біля нього, брав у руки скрипочку і грав на ній… Узявши до рук інструмент, маленький Скрипаль заграв ті мелодії, які чув від Ангела…Коли звучала ця чарівна музика, птахи замовкали, дерева не шелестіли, вітер стихав. Люди спинялися, щоб послухати ангельську гру Скрипаля… І така була… щира молитва Ангела, що сталося диво. Спала пелена з очей Скрипаля. І побачив він білий світ».

Зі слів Олесі Гусєвої: «Загалом же звуки додають впевненості, сили і віри в перемогу…Музика – це мова, яку розуміє лише душа, але не кожна душа може осягнути цю дивовижну мову. А кому це вдається, той відкриває двері вічності».

Для кожного музика – це щось індивідуальне, бо викликає різні відчуття, але це те, що об’єднує нас у необхідності її у нашому житті. Музика – основа віршів, мелодія, що заражає нас своїм настроєм, розкриває наші почуття, народжує у нас переживання, допомагає мислити та мріяти.

Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» щиро дякує за участь у цьому заході усім юним учасникам конкурсу, їхнім наставникам-педагогам. А українській пошті юні волиняни завдячують розумінням того, що висловлювати свої думки, мрії та побажання на папері – це чудово! Адже саме у листах відкривається характер особистості.

Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта»

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%