У Луцьку на третину зменшать вартість комунальних послуг

У Луцьку на третину зменшать вартість комунальних послуг

В обласному центрі Волині нарахування за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води за квітень будуть знижені на третину.

Про це йшлося 30 квітня під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, пише ІА Волинські новини.

У пояснювальній записці до проєкту рішення йдеться про те, що ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування, розподілу природного газу, торговельної надбавки постачальника), придбаного у квітні 2020 року, знизилась у порівнянні з березнем 2020 року на 15% і становить 2897 грн/тис. куб. м без ПДВ. Зазначимо, що у березні ціна газу становила 3396 грн/тис. куб. м без ПДВ.

Відтак коефіцієнт перерахунку за надані послуги у квітні 2020 року складе 0,66. Таким чином, нарахування за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води за квітень 2020 року будуть знижені на 34%.

Відзначається, що з огляду на введення карантину та режиму надзвичайної ситуації в країні через спалах у світі коронавірусу значно знизився рівень платоспроможності споживачів теплової енергії.

З метою уникнення соціальної напруги серед лучан, а також у зв’язку із закінченням опалювального 8 квітня виникла необхідність зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води за квітень 2020 року.

Члени виконокому підтримали рішення, тож відповідні зміни будуть відображені у платіжних документах споживачів за квітень.

Анна Артюх.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%