Юрій Погуляйко привітав прикордонників із професійним святом

Юрій Погуляйко привітав прикордонників із професійним святом

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко привітав військовослужбовців Луцького прикордонного загону з професійним святом.  

Вітаючи керівний склад прикордонного загону, Юрій Михайлович наголосив на важливості завдань, які покладенні на плечі військовослужбовців. Адже саме прикордонники стоять на сторожі захисту кордонів Волині та країни вцілому. Вони одні із перших на Сході держави прийняли виклик гібридної війни та саме прикордонники виконують надважливу роль у нелегкій боротьбі із невидимим ворогом COVID-19.

«Прикордонна служба нелегка, але почесна і вимоги до неї – особливі. Саме ви першими зустрічаєте друзів в мирні часи та ворогів – у непрості часи», – наголосив Юрій Погуляйко.

Голова ОДА побажав усім прикордонникам здоров’я, миру та благополуччя: «Нехай ваша праця завжди буде достойно оцінена, а кордони перетинають лише подорожуючі».

Також Юрій Погуляйко вручив подяки військовослужбовцям Луцького прикордонниго загону.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, забезпечення надійної охорони державного кордону України та з нагоди Дня прикордонника оголошено подяку голови обласної державної адміністрації:

Матвіюк Валерії Валеріївні – капітанові, старшому офіцеру відділу інформаційно-аналітичного забезпечення  та поточного планування штабу;

Петрів Оксані Ігорівні – підполковникові, помічнику начальника загону – начальнику прес-служби.

До слова, у бойових діях в ООС/АТО взяли участь понад 1100 прикордонників загону, з яких: 2 загинуло в боях, 563 учасника бойових дій продовжують проходити службу в загоні, ще 24 військовослужбовця загону нагороджені державними нагородами (орден «За мужність»), два з них посмертно.

Анна Артюх.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%