Концерт на балконі у центрі Луцька

Концерт на балконі у центрі Луцька

Телерадіокомпанія UA: ВОЛИНЬ організовує балконні концерти для лучан. Імпровізованою концертною сценою на час карантину став балкон приміщення Волинської філії Суспільного у центрі Луцька.

Про це повідомляють на сайті ІА ВолиньPost.

Оскільки музично-розважальний напрямок Волинського регіонального мовника на час карантинних обмежень тимчасово призупинили, продюсери філії вирішили підтримати ініціативу редакторки ранкового шоу UA: ВОЛИНЬ Вікторії Рудь долучитися до всесвітнього флешмобу #музиканакарантині, повідомляють організатори.

«Ми підтримали і усіляко сприятимемо музикантам, які братимуть участь у музичних акціях. Допоможемо з інструментами і технічним забезпеченням. Крім того, надаємо цікаву локацію: відкритий вінтажний балкон історичної споруди в центрі міста. Ми звернулися до кількох музикантів, чекаємо і на зворотні пропозиції від інших талановитих волинян. Закликаю підписатись на сторінки цифрових платформ UA: ВОЛИНЬ, тих, хто цього ще не зробив, отримувати сповіщення про нові концерти чи стежити за анонсами у сомережах», — говорить лінійний продюсер UA: ВОЛИНЬ Влад Зінкевич.

Уже відбувся перший концерт за участі молодого музиканта Богдана Сеніва, який отримав схвальні відгуки містян.

Надалі концерти триватимуть щотижня по буднях. Конкретних дат і часу не визначали через різні обставини: погодні умови, готовність музикантів, технічні нюанси. Достеменно відомо, що наступного тижня звучатиме саксофон.

Анна Артюх.
Фото із сайту ІА ВолиньPost.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%