Пільги не врізатимуть

Пільги не врізатимуть

Попри надзвичайно важку економічну та фінансову ситуацію, в якій опинилася Україна, уряд, приймаючи антикризові заходи, не скоротив жодної пільги для найвразливіших категорій громадян, зокрема, й «чорнобильців».

Пенсіонери, котрі працюють, і надалі отримуватимуть свої пенсії у повному обсязі. На цьому наголосила міністр соціальної політики Людмила Денісова під час зустрічі з керівниками громадських організацій, які опікуються соціальним захистом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Водночас вона запевнила, що уряд щокварталу аналізуватиме ситуацію в економіці і з її покращенням прийматиме нові рішення.

– Скажу відверто: всі соціальні зобов’язання, які бралися протягом цього періоду, держава виконати не в змозі, – зізналася міністр. –  Але запевняю: ми на своєму шляху до їх розв’язання розставимо маяки й рухатимемося в цьому напрямку крок за кроком.

А потім підкреслила, що виплати «чорнобильцям» у 2014 р. не підвищуватимуться, але й не зменшуватимуться.

За матеріалами прес-служби Пенсійного фонду України.

До слова. У Пенсійному фонді України працює контакт-центр, в якому за безкоштовним багатоканальним телефонним номером 0-800-503-753 громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання. Контакт-центр Пенсійного фонду України працює: понеділок – четвер з 09.00 до 18.00 год. п’ятниця – з 09.00 до 16.45 год.; обідня перерва – з 13.00 до 13.45 год.; субота, неділя – вихідний.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%