Вакханалія і розборки: коли поліцією керують Педоси…

Вакханалія і розборки: коли поліцією керують Педоси…

Стрілянина в Броварах: серед учасників перерозподілу ринку пасажирських перевезень була «бригада» з Волині?


Уранці 29 травня ранкове м. Бровари на Київщині сколихнули постріли з вогнепальної зброї. Групи чоловіків загальною кількістю до 100 осіб влаштували «розборки» в стилі «лихих 90-их». З’ясовували силою, хто з них – місцеві чи вінницькі – будуть возити людей зі столиці в це спальне місто і навпаки. Квиток вартує 14 грн, за рік – це сотні мільйонів грн прибутків.

Для правоохоронців це масове побоїще стало справжньою несподіванкою. Тим паче, що кулі влучали навіть у вікна розташованих поблизу житлових будинків.

Саме ця обставина найбільше стурбувала Президента України Володимира Зеленського, який 29 травня викликав до себе главу Кабміну Дениса Шмигаля та Міністра МВС України Арсена Авакова. Глава держави доручив Арсенові Авакову встановити всіх причетних до «розборок» та покарати їх, а Денисові Шмигалю – відшкодувати потерпілим розбиті вікна.

«Полетіли голови»: відсторонено з посади начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Юрія Педоса, який прогледів підготовку виїзду бойовиків у м. Бровари. Власне, на Київщину для «розборок» із місцевими їздили не тільки вони, але, як заявив радник Міністра МВС Антон Геращенко, і представники Волині.

В результаті розшукової спецоперації правоохоронці затримали спочатку 21 правопорушника, а потім – ще 5.

Мер Броварів Ігор Сапожко заявив, що причиною стрілянини у місті стала ситуація з розподілом міжміських маршрутів, які затверджує Київська облдержадміністрація.

«Броварська аномалія» вкотре показала нездатність Міністра МВС України Арсена Авакова забезпечити громадський правопорядок у державі. Тому в парламенті зареєстрували проєкт постанови про його звільнення з посади разом із очільником Нацполіції Ігоря Клименка. Недавно останній, до речі, у м. Луцьку представляв нового начальника ГУ НП Волині Юрія Крошка, але захід зробили закритим для журналістів, тому жодного питання засекреченому генералові поставити не вдалося.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Нацполіції: затримання учасників стрілянини.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%