«Ліва« валюта для Лівії

«Ліва« валюта для Лівії Служби безпеки Мальти виявила та вилучили фальшивої лівійської валюти на суму понад 1 мільярд доларів.

Як передає Ехо Москви, про це стверджується в заяві американського Держдепартаменту.

Мальта оголосила про вилучення фальшивої лівійської валюти на суму понад 1 мільярд доларів - гроші були надруковані російським державним підприємством «Держзнаком», йдеться в заяві опублікованій на офіційному сайті американського Держдепартаменту.

Там зазначається, що замовила купюри якась «нелегітимна паралельна організація». Тим часом Центральний банк Лівії зі штаб-квартирою в Тріполі є єдиним законним центральним банком країни. У Держдепартаменті підкреслюють, що приплив контрафактної валюти, надрукованої Росією, в останні роки посилив економічні проблеми країни. Сполучені Штати сповнені рішучості спільно з ООН і міжнародними партнерами припинити діяльність Москви, яка підриває суверенітет і стабільність Лівії.

Росія надає підтримку генералу Халіфу Хафтару, який очолює антиурядову «Лівійську національну армію». На його боці працюють російські найманці. Раніше у Вашингтоні заявили, що Москва перекинула до Лівії кілька винищувачів Міг-29.

Двовладдя в країні встановилося після смерті Муаммара Каддафі. Під контролем Хафтара перебуває значна частина території, він робить спроби наступу на міжнародно визнаний Уряд національної згоди, що перебуває в м.Тріпол.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%