Допомога на карантині: підприємствам і людям

Допомога на карантині: підприємствам і людям


Волинський обласний центр зайнятості ухвалив 117 рішень щодо надання роботодавцям допомоги через часткове безробіття у період запровадження карантину. Найбільше сприяння отримало ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ».


29 травня під час прес-конференції директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк повідомив: економічного сприяння з боку держави під час карантинних обмежень отримали загалом 3 тис. 370 працівників на суму 10 млн 733 тис. грн. 

У цьому контексті важливо звернути увагу на рішення про надання допомоги ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ»: за рахунок цього буде здійснено виплату 9 млн 654 тис. грн для 4 тис. 600 працівників за квітень.

Прес-служба Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців зазначає, що  ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ» на чолі зі Славоміром Качмареком входить до числа ВОООР, тому успішна робота українсько-німецького підприємства є дуже важливою не лише для економіки Волині, але й держави загалом.

«Дуже важлива активність Служби зайнятості, яка націлена на те, щоб підтримати роботодавців, аби вони не звільняли працівників, а могли заплатити у час, коли люди не працюють», – цитують Романа Романюка колеги з ІА «Конкурент».

Крім цього, у Волинському обласному центрі зайнятості активно працюють у напрямку працевлаштування тимчасово безробітних громадян із максимальним урахування потреб роботодавців.

Наразі тут зареєстровано 2048 вакансій. Найбільше їх у сфері оптової та роздрібної торгівлі – 36,4%. У трійці лідерів також підприємства переробної промисловості (13,2%) та постачання електроенергії (7,5%).

Роман Романюк розповів і про заробітні плати, які пропонують волинянам: 44% вакансій передбачають зарплату в обсязі від мінімальної до 6 тис. грн. 28% – 6-8 тис. грн, 15% –8-10 тисяч, а 6% – понад 10 тис. грн на місяць. 

Наш кор.

На фото ІА «Конкурент»: на виробничих потужностях ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ»  

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%