Вільно. Чесно. Безбідно

Вільно. Чесно. Безбідно

Кандидат у Президенти України Петро Порошенко представив волинянам свою передвиборчу програму та дав прямі відповіді на болючі виклики сьогодення.

Ранок 13 квітня на Волині Петро Порошенко починав зі стурбованого повідомлення про те, що у далекому місті Слов’янськ на Донеччині влада почала антитерористичну операцію. Увечері на головному майдані Луцька, заповненому тисячами лучан, Порошенко оголосив хвилину мовчання у пам’ять про бійця українського спецпідрозділу «Альфа», який загинув від пострілу російського спецпризначенця.

 

У таких надскладних умовах кандидат у Президенти України проводить свою кампанію, декларуючи нову якість передвиборчої конкуренції та закликаючи до єдності. «Ви не почуєте ніколи від представників моєї команди жодного поганого слова про будь-якого іншого кандидата! – зазначив під час прес-конференції у Луцьку Петро Порошенко. – Ключова позиція, якої зараз потребує Україна, – єдність. Чотири місяці ми провели на Майдані і зберегли єдність. Втратити її зараз у жодному разі не можна. Цим пояснюються рішення про об’єднання з Віталієм Кличком, ви побачите поруч із нами й інших потужних політиків. Сьогодні так само не можна переходити на війну всередині! Бо це ослаблює державу».

 

«Жити по-новому» - так назву має передвиборча програма кандидата у Президенти України. Кандидата, який наразі є переконливим лідером з-поміж тих, хто вийшов на цю складну дистанцію. Дистанцію, що стане іспитом на відданість ідеям народу, з якими виходили на Майдан і Революцією гідності, що здивували увесь світ, а головне –змінили  хід історії.

Нову сторінку української історії пропонує розпочати людям Петро Порошенко. Чи не єдиний кандидат, який, до речі, чесно задекларував усі свої статки. Чим показав, що готовий платити за передвиборчу кампанію грішми, що зароблені за рахунок створених робочих місць, грішми, з яких сплачені податки в українську казну. І тим, у кого традиційно виникають питання, звідкіля у кандидата кошти на агітаційну роботу, Порошенко пропонує максимальну чесну відповідь – декларацію про доходи.


«Жити по-новому – то жити чесно. Треба нарешті припинити брехати, прибрати популізм. Необхідно вести чесну й професійну розмову з людьми. Українці мають знати реальну ситуацію в державі та які суттєві професійні кроки зможуть її покращити», – каже кандидат. І згодом додає: «Жити по-новому – то жити вільно. Коли ти можеш без будь-якого впливу обирати собі владу. А тому – жодного адмінресурсу на виборах не буде. Ми зробимо все, аби не допустити технологій та захистити кожен голос. Уже завтра я наполягатиму, аби були створені міжвідомчі групи у столиці та у кожній області, які б унеможливили застосування корупційних схем на виборах».

 

Економіка – невід’ємний аргумент політики безпеки нації. Українців, вважає Петро Порошенко, треба захистити від економічних ризиків, що горою впали на плечі народу. Найчесніше буде, коли нинішнє вимушене «затягування пасків» ляже на плечі більш заможних верст населення, наголошує Порошенко. І наполягає:  народ має знати, на який час розраховані заходи економії, а кошти, що надійдуть в Україну з міжнародних структур, варто спрямувати на створення «фінансової подушки» (субсидій, пільг малозабезпеченим) для пом’якшення  втрат у ході реформ.

 

І ще – реформи не можуть опиратися на плечі майбутніх матерів! Петро Порошенко у Луцьку попросив вибачення перед усіма багатодітними родинами та майбутніми батьками, яких поставили перед фактом, врізавши очікувану компенсацію під час народження дитини. «Я сам батько чотирьох дітей. І я хочу, щоб в Україні було якомога більше родин із дітьми. Мої колеги зареєстрували у парламенті законопроект, яким скасовано ці зміни. Я знайду резерви для виплат матерям. Народжуйте і не хвилюйтесь!»  – закликав політик, на що навіть журналісти відгукнулися схвальними оплесками.

 

Нинішню курсову політику в державі політик вважає провокацією. Переконує: нема підстав для стрімкого польоту курсу, що може потягнути за собою стрімке знецінення вкладів, інфляцію… і – ще більше поставить народ на межу бідності.


Щоби жити безбідно, треба зняти корупційний тягар із плечей українського бізнесу. Після перебудови судової системи бізнес зможе захищати себе, зможе вільно конкурувати, а отже – розвиватися. За тим – і потенціал економіки країни:

«Нульова толерантність до корупції, рішуча боротьба! Люди мають відчути результат уже в перший тиждень порядкування нової влади. На жаль, зараз вони цього не відчувають. Навіть нині значна частина фінансових потоків не знищена», – зазначає Петро Олексійович.

 Юлія ГОРДІЮК.
 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%