Талановиті всі!

Талановиті всі!


Попри карантин, наше видання не забуває про своїх читачів і продовжує тішити їх корисними подарунками. А вони – розповідати журналістам свої неймовірні життєві історії та вражати талантами!

Covid-19 вніс корективи в життя та роботу населення усієї планети. Така доля не оминула й нашу газету: більшість часу тепер ми проводимо дистанційно від редакції, адже безпека колективу та наших відвідувачів передовсім. Але день, коли здається газета в друкарню, особливий.
Саме у середу в редакцію завітала наша передплатниця Анна Андріюк із донькою Юліаною. 
Сім’я Андріюків – давні шанувальники «Волинської газети», а у цьому році ще й переможці передплатної лотереї. Тож вручаємо корисний подарунок – графин для прохолодних літніх напоїв, а заодно – знайомимося ближче з нашими читачами.
Анна Леонідівна з сім’єю проживає у м. Луцьку. За невтішною статистикою, у містах менше читають газети, але не стосується в сім’ї Андріюків. А все тому, що чоловік нашої героїні – Степан – працює головним програмістом, начальником відділу технологій АТ «Укрпошта». У поштовій справі задіяна уся його родина. Тож ці люди, як ніхто, розуміють ціну друкованого слова.
Сама Анна поєднує у своєму житті одразу дві улюблені справи: шиття та фотографію. У жінки навіть є власне ательє «Re Look».
«Ми допомагаємо нашим лучанкам виглядати стильно і модно», – розповідає наша переможниця.
І якщо з шиттям пов’язана значна половина її життя, то фотографія ввійшла в нього зовсім недавно.
«Коли я була вагітна нашою другою донечкою, чоловік подарував мені фотоапарат. Нашій дівчинці вже було три місяці, і я вирішила, що настав час його освоїти, хоч які кнопки натискати треба було навчитися (сміється, – авт.). І я пішла вчитися в нашу фотошколу. На першому занятті навіть викладач запитував, чого ви сюди прийшли? Дехто казав, що хоче займатися цим професійно, а я відповіла, що просто хочу навчитися фотографувати свої дітей. Я й подумати не могла, що це настільки закрутить і затягне мене в світ фотографії», – з посмішкою пригадує Анна Леонідівна.
Зараз жінка професійно займається весільною фотографією, жіночими портретами та художніми роботами у стилі «Щасливе материнство», де знімає мам із дітками до одного року.
Сім’я виховує двох неймовірно талановитих донечок. Старша Юліана, яка завітала до нас разом зі своєю мамою, танцює в ансамблі «Радість» та грає на бандурі, а також непогано рахує, адже закінчила школу «Індиго», де вивчала ментальну арифметику.
Молодша Валерія, яка цього року піде до школи, уже пройшла прослуховування та професійно займатиметься вокалом, і як її сестра вивчатиме гру на музичному інструменті. Мама думає, що це буде фортепіано.
«Знаєте, у неї з дитинства всюди ходять пальчики. У нашої старшої доньки є фортепіано, не професійне, але таке, з кращих. То, коли вона показує їй якусь мелодію, Валерія з першого разу може безпомилково її повторити», – з гордістю розповідає наша героїня, у той час як Юліана сором’язливо виглядає з-за її спини.
Наостанок запитую про емоції, які виникли, коли жінка дізналася, що їхня сім’я стала переможцем лотереї. Зізнається, що абсолютно не очікувала:
«Направду я вражена. Але подарунки завжди приємно отримувати».
Уже прощаючись, посміхаючись підняла подарунок і повідомила своїй донечці, що сьогодні компот питимуть уже з нового графина.
Тож навіть у період пандемії є місце для позитивних емоцій та посмішок.

Ольга КОНОНЧУК.

На фото авторки: Анна Андріюк із донькою Юліаною.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%