Вірність через десятиліття

Вірність через десятиліття

Ще однією лауреаткою нашої передплатної лотереї стала Ольга Пироганич. Вірність «Волинській газеті» вона зберігає вже 15 років!

Ольга Михайлівна – директорка Рожищенської ЗОШ №2 та вчителька зарубіжної літератури. Окрім того, вона доволі різностороння особистість, має багато захоплень та дотримується здорового способу життя.
Втім, набір фужерів, який виграла Ольга Пироганич у результаті передплатної лотереї, також цілком логічно прикрасить її святковий стіл у найвизначніші події. Його вручив, перебуваючи в райцентрі, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк.
У зв’язку з карантином, як відомо, процес навчання дещо змінив свій формат, багато вчителів та учнів зазнали певних труднощів під час переходу на дистанційне навчання. У Рожищенській ЗОШ №2 до роботи під час епідемічних обмежень пристосувалися без проблем: навчалися в онлайн режимі, застосовуючи елементи дистанційних технологій. Проте заняття у Zoom не замінять живого спілкування. Директорка зізнається, що дуже сумує за учнями. Вони, до речі, проявили себе як дорослі відповідальні люди. 
Усі, напевно, чули історії та нарікання вчителів на те, що діти не хочуть виконувати домашні завдання, не відвідують онлайн-уроки, з деякими взагалі важко встановити і підтримувати зв’язок дистанційно. Учні Рожищенської ЗОШ №2 домашні завдання здавали вчасно, роботи писали або друкували, дехто навіть писав у робочому зошиті, фотографував і надсилав. Завдяки сучасним технологіям учителі змогли навіть перевірити техніку виразного читання учнів. 
Ольга Михайлівна розповідає, що школярі навіть надсилали відео, на якому читали уривки тексту і розказували вірші напам’ять. Тож не дивно, що роботою своїх учнів вчителька цілком задоволена. 
Наприкінці навчального року директорка привітала їх із Днем захисту дітей, висловила подяку за активну роботу, зокрема – на її уроках зарубіжної літератури та побажала гарного літнього відпочинку.
Окрім роботи, наша читачка має безліч інших захоплень. Розповідає, що любить читати художню літературу, особливо на історичну тематику. Також подобається вишивати та працювати на городі, вирощувати помідори, огірочки. Город її не втомлює, а – розраджує! 
«Коли дуже втомлюється голова від «паперової» роботи, то на городі фізично відпочину, отримаю задоволення», – каже Ольга Михайлівна.
Окрім того, наша героїня веде доволі активний спосіб життя і тримає себе у спортивній формі. Розповідає, що на роботу і з роботи старається ходити пішки, а не їздити транспортом. Дорога в одну сторону займає приблизно 20 хв., тож завдяки таким щоденним тренуванням директорка ще й покращує загальний стан здоров’я. 
«Волинську газету» Ольга Михайлівна читає і передплачує уже 15 років. Причому, читає не лише вона, а ще й її чоловік. Розповідає, що їй подобаються усі рубрики видання, оскільки можна дізнатися політичні та економічні новини України. Полюбляє читати про події області, різноманітні поради, ще полюбляє вирішувати кросворди, адже вони тренують мозок і розвивають пам’ять. Також читачці подобається, що наша газета не стоїть осторонь екологічних питань і на своїх сторінках вміщує матеріали про ліси, озера, річки. Найбільш подобаються, звісно, новини з Рожищенського р-ну, є цікаві матеріали про судові справи.
Особливу увагу Ольга Михайлівна звертає на вітальну рубрику, оскільки багатьох людей знає і приємно бачити, коли їх хтось вітає. 
Перемогу у лотереї обласного рівня директорка здобула вперше. Пригадує, що колись вигравала у районі, а тепер уже перемога іншого рівня.

Анна АРТЮХ.

На фото Романа УСТИМЧУКА та з особистого архіву Ольги Пироганич: директорка школи Ольга Пироганич; із подарунком від «Волниської газети» свята стають цікавішими…

P.S. Редакція «Волинської газети» вдячна Ользі Михайлівні за те, що вона залишається нашою відданою читачкою, вітає з перемогою у лотереї і бажає нових перемог у житті.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%