Тоді газети писали

Тоді газети писали


75 років тому

Нові книжечкові сірники

У продажу з’явилися нові пласкі книжечкові сірники ЛьОПП. На етикетках Сірниковий Монополь умістив малюнки само льотів і дуже актуальне гасло: «ЛьОПП – це дуже сильне льотництво». Як відомо, ЛьОПП – це скорочена назва Ліги Оборони Повітряної й Протигазової, отже – ця ініціатива дуже на часі. Книжечкові сірники, що пропагують ЛьОПП, можна набувати всюди по 5 грошей. У ношенні сірники ЛьОПП є дуже вигідні, бо не займають місця ані в кишені пана, ані в торбинці пані.

(«Волинське слово», 1939 р.)

65 років тому


Перше травня в Ізраїлі

(1949 р.)

Фото плаката з Інтернет-ресурсу.

60 років тому


Святкування Першотравня в Москві

(1954 р.)

Фото з Інтернет-ресурсу.

55 років тому

Самогонників – до відповідальності

Кожному відомо, яким великим злом є пияцтво. Люди, що виготовляють самогон, не тільки переводять цукор, зерно та інші продукти, але й отруюють організм тим, хто його вживає. В ряді сіл є ще, на жаль, громадяни, які систематично займаються самогоноварінням. Пам’ятайте! Всі порушники закону будуть посаджені на лаву підсудних

(«Прапор Леніна», 1959 р.)

10 років тому

Костромчани оцінили Волинь

На Волині перебувала делегація Костромської області (Росія) на чолі з губернатором Віктором Шершуновим. Мета візиту – реалізація положень Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Волинською та Костромською областями. Росіяни мали змогу пересвідчитися у значних економічних можливостях нашого регіону та скласти цілісну картину про Волинь. Гості відвідали низку провідних підприємств Волині, зокрема ВАТ «Луцький підшипниковий завод», ЗАТ «Гербом Холдінг», ВАТ «Ковельмолоко».

(«Досвітня зоря», 2004 р.)

5 років тому

Румунський шлейф

Наприкінці лютого в Київ з офіційним візитом мав прибути президент Румунії Траян Бесеску. Але несподівано скасував свій візит. Допоки аналітики губилися в припущеннях, рішення міжнародного господарського суду в Гаазі про остаточний поділ між Україною та Румунією територіальних вод Чорного моря довкола острова Зміїний стало холодним душем для внутріполітичної ситуації в нашій державі. Бо саме «румунський провал» був одним із аргументів на користь того, щоб проросійськи налаштовані регіонами та комуністи, заручившись підтримкою майже півсотні прихильників Юлії Тимошенко, відправили у відставку міністра закордонних справ Володимира Огризка.

(«Волинська газета», 2009 р.)

За матеріалами Державного архіву у Волинській області

підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%