Кому Палиця поганий?

Кому Палиця поганий?


Народний депутат України від Луцького округу №22, засновник Благодійного фонду «Тільки разом» і віднедавна голова партії «За майбутнє» Ігор Палиця в прямому ефірі ТРК «Аверс» дав оцінку реаліям та зробив прогноз на найближчу перспективу.


Що Ігор Петрович впливовий політик на лише на Волині, але й далеко за її межами, це загальновідомо. Як і та обставина, що торік Ігор Палиця та його команда активно підтримували Володимира Зеленського та жорстко критикували Петра Порошенка.

Але саме кадрова політика на місцях та на рівні уряду спонукала його до нової оцінки ситуації:

«Їм не подобається Палиця. І Порошенку не подобався Палиця. Тому що Палиця не голосує так, як хоче Банкова. Тому що «За майбутнє» не голосує за закони, які проти людей. Палиця поганий, тому що захищає волинян і не дає на Волинь залізти бурштинокопачам з Львівської, Житомирської чи Рівненської обл., не дає розкрадати бюджет. Не дає можливості обласній адміністрації купувати за відкати «швидкі допомоги» або медичне обладнання. Палиця для них поганий. Але мені все одно. Головне, щоб Палиця був хороший для волинян», – заявив Ігор Петрович.

В інтерв’ю телеканалу «Аверс» Ігор Палиця, який уже був парламентарем від м. Луцька, а також головою Одеської облдержадміністрації та головою Волинської обласної ради, також окреслив рівень співпраці з нинішнім керівним складом облдержадміністрації на чолі з представником Луганщини Юрієм Погуляйком:

«Це не їхня вина. Вони не могли нічого зробити поганого і доброго. Вони просто є. Сьогодні взагалі як такої президентської вертикалі не існує... Ми так зі сторони поки дивимося. Тому, що вони нам не допомагають ні в чому, але й не заважають. Ми на них просто не звертаємо уваги. Ми – це мажоритарні депутати, обласна рада. Ми самі робимо все. Ми зрозуміли, що з них толку ніякого немає, тому вони не існують для Волині, волинян, для місцевого самоврядування. І те, що вони нас не бояться, я б не кидав таких фраз. За них ще ніхто не брався. А час для цього прийде…».

Щодо створення партії «За майбутнє» та обрання головою саме Ігоря Палиці, то він зазначив:

«І я не хотів іти в таку велику політику. Але зібралися наші мажоритарники, і вони поставили умову – що саме я очолю партію. В партії рішення ухвалюють не одноосібно, а спільно… Ці місцеві вибори набагато важливіші, ніж наступні вибори до Верховної Ради, а вони будуть дострокові. Ми сьогодні повинні дати надію людям на місцях. На Волині ми йдемо всі разом. Якими б різними у нас не були погляди на певні речі. Ми – це народні депутати Степан Івахів, Ірина Констанкевич, Ігор Гузь, Вячеслав Рубльов і я…».

«Те, що відбувається, – це катастрофа. І цю катастрофу треба зупиняти… Ну, це вже не жарти. Це жах, що відбувається», – охарактеризував Ігор Палиця ситуацію в державі.

Слід зазначити, що в умовах звичного робочого ритму Ігор Петрович завжди проводив велелюдні прес-конференції з максимальним числом журналістів. В умовах пандемічних обмежень він змушений був спілкуватися з волинянами за певних обмежень.

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

На фото ІА «Волинські новини»: Ігор Палиця в приміщенні своєї депутатської приймальні на Київському майдані, 9.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%