Оновлений фасад Луцької дитячої художньої школи

Оновлений фасад Луцької дитячої художньої школи

Луцька дитяча художня школа кардинально змінила свій вигляд і тепер якісно виділяється у районі вулиці Ветеранів, а також проспектів Молоді та Соборності. 

Про це повідомляють на сторінці Луцької міської ради.

Фасад та дах приміщення вперше капітально ремонтують з початку 80-тих років минулого століття. Про це розповів директор закладу Іван Гаврилюк, знайомлячи з ходом реконструкції школи виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта та радника міського голови Ігоря Поліщука.

“Фасади школи дуже видозмінились та набули естетичного вигляду, - каже Іван Гаврилюк. - Надзвичайно важливо, що проведено комплексну реконструкція приміщення: від утеплення стін та даху до заміни вікон та дверей. Дуже помітний результат, тому що приміщення з 1980-го року. Ми мали великі проблеми з опаленням, взимку було дуже холодно, вікна конопатили газетами, що викликало незручності та впливало на навчальний процес”.

Шість років тому в художній школі замінили всю систему тепло- та водопостачання, однак і це не рятувало від холоду в приміщенні. Зараз все по-іншому.

“До ремонту це був дуже непривабливий сірий радянський фасад з силікатної цегли. Зараз - дуже цікавий з приємним поєднанням кольорів, - ділиться враженнями Ігор Поліщук. - Я переконаний, що тепер дітям буде приємніше ходити в цю школу та творити в такому гарному приміщенні”.

Позаминулого року за кошти міської ради в художній школі зробили ремонт виставкової зали, зараз за кошти навчального закладу роблять ремонт в гончарних майстернях. Будівельникам ще залишилося відремонтувати вхідні групи та дашки, а також з бруківки вимостити вхід.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%