Звернення - на контролі

Звернення - на контролі

Звернення жителів області до Президента України Віктора Януковича на постійному контролі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

   Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування Волині тримають на контролі вирішення питань, з якими жителі області звернулися до Президента України Віктора Януковича в рамках проекту «Діалог з країною».
   Загалом надійшло 76 звернень від мешканців регіону.  Найбільше питань порушено у сферах соціального захисту, сільського господарства, охорони здоров’я, комунального господарства, розвитку інфраструктури.
   Переважно за допомогою до Віктора Януковича зверталися громадяни найменш захищених категорій: пенсіонери, ветерани, багатодітні батьки, учасники та інваліди Великої Вітчизняної війни.
   За усіма питаннями надані роз’яснення, в окремих випадках звернення оперативно вирішувались. Декілька запитів ще перебувають на додатковому контролі.
   Зокрема, в ході телепроекту, мешканець Турійщини попросив відремонтувати дорогу у     с. Тупали. У ході розгляду звернення органами влади на місцях було встановлено, що цьогоріч за рахунок коштів обласного бюджету заплановано відремонтувати вул. Високу  у цьому населеному пункті. На ці потреби передбачено 95 тис грн.
   Жителька с. Скиби Любомльського  району звернулася щодо надання соціальної допомоги як малозабезпеченій родині. У відповідь на це рішенням відповідних органів сім’ї призначено державну соціальну допомогу як малозабезпеченій.
   Прес-служба облдержадміністрації

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%