Сторінками минулого. 1 липня 2020 року

Сторінками минулого. 1 липня 2020 року

 
Про що повідомляла преса...

75 років тому

Закопали… оркестр

«Перед приходом гітлерівців у 1941 р. учасники духового оркестру районного клубу Олики закопали всі інструменти, які пролежали в землі більше двох із половиною років. Уже в березні 1944 р. інструменти відкопали, почистили – і в Олиці знову залунала музика. Духовий оркестр також виконував святкові мелодії, коли надійшла звістка про капітуляцію фашистів».

(«Радянська Волинь», 1945 р.).


50 років тому

Урятувати – всіх!

«У березні 1970 р. у м. Луцьку створено міське Товариство рятування на воді, що стало оперативним виконанням рішень обласної влади та відповідної постанови ЦК КПУ та Ради міністрів УРСР».

(«Молодий ленінець», 1970 р.).


35 років тому

Хліб і… худоба

«10 червня 1985 р. виконком обласної Ради депутатів трудящих прийняв рішення «Про організацію виконання постанови ЦК КПУ «Про посилення вимог за дотриманням встановленого порядку у витрачанні хліба та інших продуктів харчування» та постанови бюро обкому КПУ. Обласні управління торгівлі, громадського харчування, хлібопродуктів, правління Облспоживспілки, об'єднання хлібопекарської промисловості, виконкоми Рад народних депутатів, правоохоронні органи не вжили рішучих заходів щодо наведення порядку у витрачанні хліба та інших продуктів харчування, у результаті чого мають місце факти скупки їх окремими колгоспами і населенням у магазинах для годування худоби».

(«Радянська Волинь», 1985 р.).


20 років тому

Дефіцитні жнива

«Голова облдержадміністрації Борис Клімчук і голова облради Василь Дмитрук на базі ВАТ «Луцьке РТП», ПСГП «Несвіч» і СПСГ «Дружба» (с. Воютин Луцького р-ну) провели семінар із підготовки до жнив. До роботи готові 2100 комбайнів, але дошкуляє, що з 14 тис. солярки є лише 2,5 тис, а бензину – лише 13% до потреби»…

(«Досвітня зоря», 2000 р.).

На фото: на семінарі – перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба, Борис Клімчук і Василь Дмитрук.


10 років тому

Нові голови

«Заступний голови облдержадміністрації Віталій Карпюк представив трьох нових голів райдержадміністрацій. Ратнівську очолив Валерій Трикош, Рожищенську – Сергій Горбач, а Любомльську – Олександр Дзядук.  Усіх їх Президент Віктор Янукович призначив одного дня – 4 червня».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%