130 медалістів!

130 медалістів!

Обласний центр і в освітній галузі показав приклад усім іншим населеним пунктам Волині. За підсумками «корона вірусного» навчального року  130 випускників луцьких шкіл отримали золоті та срібні медалі.


Урочистості з цієї нагоди були організовані Управлінням освіти і науки Луцької міськради на чолі з Зіновією Лещенко, яка й виступила в ролі модератора святкового дійства, котре пройшло на території найновішої 27-ї школи з дотриманням усіх карантинних норм. Випускники стояли на безпечній відстані один від одного, а батьки споглядали за дійством з-за території навчального закладу. 


Відтак, вишиті рушники на щастя та долю тримали в своїх руках директори і директорки всіх луцьких шкіл, які разом із педагогічними колективами упродовж 11 років допомагали випускникам опановувати знання.


Привітати цьогорічних «золотих» випускників прийшла заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, яка серед іншого відзначила:

«Я впевнена, що вам було нелегко. Цей рік щоразу давав вам якісь нові випробування, але ви мужньо боролися та йшли до своєї мети. Завтра перед вами відкриється маса стежок, але ви маєте вибрати свою, правильну дорогу. Це  буде ваш вибір, ваше життя. Я бажаю вам здоров’я, успіхів, нових досягнень, звершень та простих речей, таких, як щастя і любов. Я вам бажаю жити і творити на благо нашого міста та нашої держави».


Під час урочистостей організатори подбали і про вишукану концертну програму.


А життя – продовжується. Уже всі випускники дізналися про результати іспитів під час ЗНО, до 12 серпня триватиме реєстрація абітурієнтів в електронних базах даних провідних українських вищих навчальних закладів, до 23 серпня буде визначено, хто з них вчитиметься на державній формі, а хто – на платній.


Утім, велика кількість і медалістів, і не медалістів у цьому році вирішила навчатися за кордоном, і це теж реалії сьогодення.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА і прес-служби Луцької міськради: хвилюючі миті вшанування луцьких медалістів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%