Сторінками минулого. 29 липня 2020 р.

Сторінками минулого. 29 липня 2020 р.

 
Про що повідомляла преса...

40 років тому

Дружинників – на вулиці!

«Подальшому зміцненню роботи народних дружин, які допомагали органам внутрішніх справ забезпечувати громадський правопорядок, сприяв Указ Президії Верховної Ради УРСР «Про основні права та обов’язки добровільних народних дружин по охороні громадського порядку», який вступив у дію в травні 1974 р. Через 4 роки Луцький виконком ухвалив рішення про збільшення кількості дружинників в обласному центрі, а в 1980 р. забезпечено щоденний вихід дружинників у пропорції 15-20 осіб на 10 тис. населення. Особливо багато серед дружинників комсомольців, робітничої молоді і студентів».

(«Молодий ленінець», 1980 р.).


30 років тому

Обком – міськраді

 «19 липня друга сесія Луцької міської Ради депутатів трудящих ухвалила рішення №2/14 «Про приміщення міської Ради народних депутатів», у якому запропонувала Волинському обкомові КПУ (розміщений по вул. Леніна, 13 у м. Луцьку) «врегулювати з узгоджувальною депутатською комісією питання про передачу на взаємній згоді приміщення обкому раді». До кінця вересня 1990 р. це питання має вирішитися».

(«Народна трибуна». 1990 р.).

На фото з архіву: рухівці Геннадій Кожевников і Олександр Юрченко несуть вінок із колючого дроту від обкому КПУ до пам’ятника Леніну.


20 років тому

Аукціон теличок

«Ще в далекому 1987 р. на Волині було проведено першу аграрну виставку, де представники галузі тваринництва мали змогу не лише ознайомитися з племінною худобою, але й обмінятися перспективними породами. Але наразі в м. луцьку провели справжній аукціон. В якому крім аграріїв нашого краю взяли участь і представники 7 інших областей держави, в тому числі з Харківщини, Луганщини і Київщини. Особливим попитом користувалися телички племзаводу «Вільна Україна» з Іваничівського р-ну. За них покупці платили по 2400 грн за один екземпляр, в середньому за 1 кг живої ваги по 7 грн 50 коп. Всього ж продано великої рогатої худоби на суму понад 555 тис. грн».

(«Досвітня зоря», 2000 р.).


10 років тому

Картина в Криму

«Як відомо, 9 липня діючому Президентові України Вікторові Януковичу виповнилося 60 років. Тож після офіційних урочистостей у столиці він із родиною відбув у короткотермінову відпустку в Крим. Саме туди й вирушили з привітаннями керівники різних рівнів і рангів. Як зізнався голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк, усі керівники державної виконавчої влади обласного рівня «скинулися» фінансово і купили Вікторові Януковичу картину відомого майстра».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%