Польсько-українська оборона

Польсько-українська оборона

У Львові, на базі Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, відбулася робоча зустріч делегацій оборонних відомств України та Республіки Польща за участі в. о. міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля та міністра національної оборони Республіка Польща пана Томаша Семоняка.

До складу офіційної делегації наших сусідів увійшли  ректор Академії Національної оборони у Варшаві генерал дивізії Богуслав Пацек, директор Департаменту політики озброєння Міністерства національної оборони Республіки Польща генерал бригади Володзімеж Новак, директор Політичного кабінету Міністерства національної оборони Республіка Польща пані Рената Круляк та інші. До складу української делегації – начальник Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Леонід Голопатюк, тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України полковник Олександр Крушельницький, тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України Віктор Павленко та інші.

Переговори між делегаціями МНО РП та МО України розпочалися із зустрічі керівників віч-на-віч. Михайло Коваль подякував Томашеві Семоняку за змістовну розмову і потужну підтримку народу України та українського війська у нелегкий для України час із боку польського народу.

Томаш Семоняк зазначив, що з перших хвилин розмови віч-на-віч було досягнуто порозуміння з основних питань. Він запевнив присутніх про подальший розвиток двосторонніх відносин між Україною та Польщею у питаннях військового співробітництва. Зокрема були обговорені плани поглиблення двостороннього партнерства із урахуванням сучасної політичної ситуації в Україні.

Львівський регіональний медіа-центр МО України.

На фото Володимира СКОРОСТЕЦЬКОГО: глави оборонних військових відомств України та Польщі в супроводі учасників переговорів у Львові.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%