Чи давав Максим Кривош гроші заручникам

Чи давав Максим Кривош гроші заручникам

Максим Кривош передав пачку сувенірних купюр водієві захопленого автобусу, але ніяких справжніх коштів, як стверджують в СБУ, заручникам не давав.

Про це йшлося під час спільного брифінгу начальника слідчого відділу Управління Служби безпеки України у Волинській області Олександра Хитрика та начальника відділу прокуратури області Вадима Старчука про хід досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо захоплення рейсового автобусу із заручниками 31 липня, пише Волинь online.

На запитання про те, чому в протоколах допиту свідків не зафіксована інформація про те, що Максим Кривош передавав заручникам гроші (по це заявляє адвокат), Олександр Хитрик повідомив, що насправді в протоколі огляду місця події зафіксували вилучення сувенірних банкнот. Захисту Максима Кривоша, мовляв, про це було відомо, тож чом адвокат зробив іншу заяву, потрібно запитувати у нього. 

Під час проведення допитів потерпілих під час звільнення з’ясували, що нікому з заручників, окрім водія, він цих псевдокоштів не передавав. Це трапилося на фінальній стадії – Максим Кривош напівжартома передав водію пачку сувенірних банкнот як «плату за перевезення». Йдеться про псевдокупюри доларів США (10 листів номіналом 100 доларів), шість листів псевдокупюр євро та гривні.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%