На Луцький аеродром приземлився фронтовий винищувач МіГ-29

На Луцький аеродром приземлився фронтовий винищувач МіГ-29

 Учора, 30 липня, на Луцький військовий аеродром перегнали фронтовий винищувач МіГ-29.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині».

"І знову "нашего полку прибыло" !!! Вчора, в четвер, 30-го липня, 204-а Севастопольська БрТА ім. Покришкіна-fanpage, яка з 21-го вересня 2018 року офіційно дислокується на Луцькому військовому аеродромі, завдяки дбайливим рукам спеціалістів ППО ДП Львівський державний авіаційно-ремонтний завод (ЛДАРЗ) отримала на озброєння ще одного нового капітально відремонтованого сталевого сокола - легкий фронтовий винищувач МіГ-29. Учора після обіду льотчик зі складу даної бригади перегнав крилатого красеня із заводського аеродрома Скнилів (Львів) на Луцький військовий аеродром.

Пропонуємо Вашій увазі перші кадри даного борта в нашому рідному Волинському небі, зроблені прес-службою 204-ї Севастопольська БрТА ім. Покришкіна-fanpage під час його вчорашнього вітального прохода в небі над Луцьким військовим аеродромом перед посадкою.

Отже, повітряний щит нашого рідного Волинського краю продовжує міцнішати, а слава нашого рідного м. Луцька як авіаційного міста продовжує відроджуватись! Плюс один новий капітально відремонтований літак - це шикарний подарунок нашим рідним Севастопольсько-Волинським соколам до Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, який відзначатимуть післязавтра, в неділю, 2-го серпня! Ще раз від усього серця дякуємо їм за службу, а також за те, що вони цілодобово стоять на сторожі нашого рідного мирного Волинського неба! ", - йдеться у дописі.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%