Три дитсадки Рожища відкриють з 3 серпня

Три дитсадки Рожища відкриють з 3 серпня

У понеділок, 3 серпня, у Рожищі відновлюють роботу три дитсадки – «Дзвіночок», «Сонечко» та «Струмочок».

Про це повідомляють на сайті Рожищенської міської ради.

Такий висновок зробила комісія, до складу якої були залучені представники Держпродспоживслужби, відділу освіти та молоді Рожищенської РДА й Рожищенської міської ради, яка перевірила дитсадки міста у четвер, 30 липня.

Під час обстеження, зокрема, перевірялося виконання Тимчасових рекомендацій, затверджених Постановою Головного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020, щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину в зв’язку  з поширенням  коронавірусної хвороби.

Як з’ясувалося, на час перевірки усі дитсадки міста забезпечені безконтактними термометрами, захисними масками, мийними і дезінфікуючими засобами, які закупила Рожищенська міська рада.

Комісія встановила: працівники дитячих садків № 2 «Дзвіночок», №3 «Сонечко» та № 4 «Струмочок» виконали усі Тимчасові рекомендацій головного санітарного лікаря, дотримуються карантинних вимог щодо діяльності закладів та створили для своїх вихованців безпечні умови перебування. Тому можуть відновити роботу з понеділка 3 серпня. Тимчасово не відновлює роботу дитсадок №1 «Малятко» у якому завершується ремонт харчоблоку.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Рожищенської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%