Кому на Волині тест на коронавірус можуть зробити безкоштовно

Кому на Волині тест на коронавірус можуть зробити безкоштовно

Розповіли про те, кому на Волині можуть зробити безплатний тест на коронавірусну інфекцію.

Про це стало відомо у п’ятницю, 31 липня, на брифінгу у Волинській ОДА, пише Волинь 24.

Головний державний санітарний лікар в області Наталія Янко розповіла, що Волинським обласним лабораторним центром, вірусологічною лабораторією, а також лабораторією бактеріологічною проводяться безплатні дослідження за направленням медичних закладів та сімейних лікарів тих контингентів, які підлягають обов’язковому тестуванню методом ПЛР.

«З минулого тижня запроваджена робота по наданню послуг за плату для тих, хто прибув з-за кордону та підлягає самоізоляції, і яким встановлено додаток «Дій вдома». За оплату можна проводити дослідження методом ПЛР, оскільки лабораторний центр включений МОЗ саме до тих установ, які підключені до платформи для того, щоб при наявності негативного тесту можна раніше вийти з самоізоляції, а не бути вдома 14 днів», – розповіла посадовиця.

За словами Наталії Янко, за плату можна проводити ці дослідження тим, хто виїжджає за кордон і в ті держави, які вимагають результати тестувань методом ПЛР.

«Охочі можуть провести ці дослідження методом ІФА. На жаль, ми не відбираємо кров у лабораторному центрі. Це можна зробити в будь-якому медичному закладі, або в поліклініці на проспекті Волі. Або ми забираємо цю кров, або доставляють до нас її», – поінформувала лікар.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%