Спілчанське поповнення

Спілчанське поповнення

Відбулося чергове засідання Президії Національної спілки письменників України. Серед питань, які розглядались, був і прийом до НСПУ. Лави професійних письменників  поповнили тридцять літераторів. П’ятеро нових спілчан – волиняни. Серед них лучани поет-пісняр Володимир Місюра (автор поетичних книг «Осінні квіти», «Рубіж», «Перо жарптиці», «Коли поета переклав поет», «Небесний метроном», пісенного збірника «Ретро-вернісаж», історик за фахом, заступник директора Луцького вищого училища архітектури і будівництва), прозаїк і документаліст Юрій Зелюк, що друкується під псевдонімом Юрко Вовк (автор політичного роману «Ще не пізно все змінити», повістей «Чорнобильський роман», «Гра у безкінечність», документальної повісті «Попіл Чорнобиля»), поетеса Галина Яструбецька (авторка монографії «Динаміка українського літературного експресіонізму», поетичних книг «Яшмове серце», «Kalophonia» («Прекраснозвуччя»), «Поліський пілігрим», Memorioglitika («Різьблення на пам’яті»), «Photodosia» («Світлодаяння»), кандидат філологічних наук, доцент Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки), поетеса з смт. Цумань Ківерцівського р-ну Олена Харитонюк (авторка поетичних книг «Янголи з блакитними очима » та «На  стерні сонячних променів») та поетеса з Любомля Юля Хвас (авторка поетичної збірки «Поділюся кольором із квітами», науковий працівник Любомльського краєзнавчого музею).

– Відтепер Волинська обласна організація налічує сорок два спілчани, – повідомляє голова Волинської обласної організації НСПУ Олег Потурай. – Вона одна з найповажніших в Україні і за творчими здобутками.


За кількістю членів НСПУ Волинь поступається Львівській обласній організації, але випереджає Рівненську. Потрібно додати, що на Волині діють обласні організації Спілки християнських письменників України та Спілки письменників Росії, також Асоціація незалежних письменників Волині, яка чисельно майже не поступається своїм колегам із Національної. Але й цим творчий потенціал волинян далеко невичерпаний, бо ж є ще кілька десятків літераторів, які до жодних спілок не належать. Найбільшою ж в Україні залишається Київська міська організація НСПУ – близько шестисот.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

На фото автора: один із новоприйнятих членів НСПУ Володимир Місюра.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%